Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой е гинекологът Хаджи Радев и какви са неговите отношения с бременните жени?
Каква е цената за фетална морфология (ФМ) в МЦ „Фемина“ и може ли бащата да присъства на прегледа?
Какво представлява изследването PAP и какви са неговите резултати?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой е гинекологът Хаджи Радев и какви са неговите отношения с бременните жени?
-
Каква е цената за фетална морфология (ФМ) в МЦ „Фемина“ и може ли бащата да присъства на прегледа?
-
Какво представлява изследването PAP и какви са неговите резултати?
-
Какво е Shoppy и какви функции предлага?
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
.Някой чувал ли е нещо за него/той е управителя на Фемина/ 
как си, боли ли те още?

). Жалко, че неможеш да си позволиш частно
сега се успокой, почини си, утре ще си в по-добро състояние за размисъл по въпроса.
те и ми я препоръчаха де а след това отидох при настоящата защото ми трябваше медицинско а не ми се даваха 15лв при все че мога да си го взема без пари ама нали съм си лисица отидох заедно с мъжът ми и оле мале
аааа както и да е смених я
) си имат сериозен принос за моето отсъствие. От няколко седмици интернета в къщи е просто кошмарен, направо изпадам в нервна криза щом приближа компютъра. Затова и гледам да стоя далеч от него, просто нямам нерви за хабене. Иначе съм си много добре, гади ми се рядко, досега не съм повръщала нито веднъж, корема почти не ме боли, и ако не се брои липсата на апетит, просто се чувствам чудесно. Утре заедно с Мама Цоцоланка ще даваме отчет след прегледа. Дано всичко да е наред с малките човечета в нас
Утре ще си разбера и резултатите от изследванията, които направих на последния преглед, но вярвам, че щом не са се обадили от кабинета, значи всичко е наред.
Здравето на хората в тази страна винаги е било на последно място. На него се гледа най-вече като на доходоносен бизнес, пък един българин повече или по-малко, кой ти гледа. Цели 6 години всичките ни пари вървяха за доктори, изследвания, лекарства и безумни процедури. Отчаянието и безизходицата са ми познати до болка. Обаче сме избрали да живеем в тази ненормална държава и щом е така просто трябва да приемем, че нещата няма да се променят. Не и докато продължаваме да търпим, да си плащаме и да пълним гушите на разни комерсиални мръсници, нарекли себе си лекари. Бившата ми лична лекарка е такава тъпа крава ( изобщо не се извинявам за израза) че хич дори не ми беше съвестно, когато директно и теглих майните по телефона, и още на следващия ден я сменихме цялото семейство. Вие можете ли да си представите, тази жена е бездетна, и през всичките тези години, в които аз се борих за своята рожба, тя непрекъснато ми повтаряше - ти си като мен, нямаш шанс, просто се откажи

Ще кача и моята снимка в албума щом я сканирам.
и накрая едно хубаво, пухкаво и най-вече здраво
.
.
Преди 2 седмици направих алергия към но-шпа и тя ми каза с какво да го заменя без да се обаждам на док. Също така е рай с болничните и никога не съм виждала личния си лекар....