Януари е далече, но те чакаме със трепет, мъничко човече! (8)

  • 17 116
  • 299
# 195
Валкирия, стискам палци /и на краката даже/ !  Hug
Виж целия пост
# 196
Здравейте, мамчета!
Редовно ви чета, но изчаках да мина днес на преглед, за да се отчета. Нашият бебо напълно си отговаря на термина и сме в 10 г.с и 5 дни. Ще помоля Цоци да ми го смени на първа страничка за 23.01.2010. Точно, както и Доди е описала, бебо отначало беше неподвижен, само мъжо видял как бие сърчицето. Heart Eyes След това вече док ми обърна монитора, така че и аз да виждам и тогава мъничето се размърда. Взе да маха с ръчички и краченца и да подскача като жабче. За втори път изживявам такава радост и успокоение.  Heart Eyes Пожелавам го и на всички вас. Имаме си снимка, но честно да си кажа нищо не се вижда на нея, така че по-добре да не я качвам.
 
Цоци, страхотно семейство имаш. "Влюбих" се в Рая, но да са ти живи и здрави всички естествено.

По въпроса за сватбите ще споделя и моето мнение. Докато не бях убедена, че съм срещнала истинския мъж и аз мислех, че няма значение подписа. Но като се има предвид, че само 2 седмици след като се запознахме, бяхме решили да се оженим и го направихме на 5-ия месец, само по себе си говори, че това за нас изобщо не е било голяма стъпка, а просто нормалното продължение на отношенията ни. Вярвайте ми подписът има значение, но може би при по-краткотрайните връзки. При дълго съжителство подписът не променя нещата в емоционаен план. И все пак, друго си е да се видиш като булка. Изобщо не съжалявам за изхарчените пари за сватбата, това е единствен такъв ден в живота и за съжаление не може да се повтори в този си вид.

Добре дошли на завърналите се, а и на новите майчета.  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 197
Здравейте, аз май все нощем пиша ама нямам никакво време, то работа, то сватба, то изследвания, а на мен само ми се спи  Rolling Eyes
на Мама Цоци снимките са страхотни, показах ги и на моя мъж да види какво имаме в коремчетата ама да си призная и аз мигах на парцали, защото досега не бях виждала такива  Blush а мен ме гледаха на някакъв странен остарял уред в поликлиниката и естествено нищо такова не видях  Laughing мисля да отида на втората ФМ към 20г.с.  да си видя и аз бебчето.
Относно сватбите преди имах противоречиво мнение, но откакто срещнах принца реших, че искам сватба. Верно че отиват повечко парички, а и подписът не променя отношенията, но пък това си е изживяване един път и ти остава за цял живот. Всички поканени са ни много близки, и пак са си 100 човека  Grinning църковен няма да сключваме, може би по-нататък...
От джъмбо нищо не ви купих, ама днес ходихме и в Комо уж за подаръци, но се лепнахме на бебешкия щанд и беше едно гледане, едно чудо Simple Smile май точно такива шезлонги имаше  newsm78 естествено още не смеем нищо да купим, но поне трупаме инфо. Живот и здраве и до покупките ще стигнем Simple Smile
Лека нощ на всички и се пазете  Hug
Виж целия пост
# 198
Привет мами..много сте се утишили..Аз снощи висях до никое време пред ПЦ-то..
Хайде дайте отчет кой как спа..какво закусвахте..
Аз вече два месеца само препечени хлебчета с масло..  Blush
Днеска даже не блюкнах ..  Whistling хихи ..да видим го кога...нещо ми е такова красиво и щастливо.
Пожелавам го и на вас.
  bouquet


Мамче коя е Кеми ?
Виж целия пост
# 199
Иве, отчитам се........Не знам дали знаеш за обща наша позната,че имаме от форума тук - Кеми.....но до тук със спама....

Да се похваля - закусах бутерки с диня. И от днес се сдобих с кошмара ми от всяка една от бременностите ми до сега - крампи. Но...този път много рано ме започнаха......При другите ми започваха след 6-я месец....а сега от края на 3-я......Това е безобразие........Ужасно е! Сутринта се събидух с ужасната болка....Като си помисля,че е имало моменти, в които съм плакала от болката.......Четох някъде,че е хубаво при такива случай да се боцка мускула с върха на игла.....Правила съм го.....С променлив успех обаче.......

Чакам рецепта за справяне с крампите...Който не знае - това е схващане на мускула на глезена.......Появява се по време на сън, главно нощно време......

Днес не съм на тръстиката...но съм на тръстиката в къщи....Ако знаете що работа ме чака днес....направо съм се изплашила от сега и от сега се чувствам крайно зле.......

Оставям ви.....да споделите и вие как сте......Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 200
Добро утро и от мен!
Май мамчетата спят още  Grinning
Иве аз не мога да стоя до късно нощем.Сутрин ставам в 7 ,след обяд спя от 2-4  Rolling Eyes и после пак от 20-21...гледам доктор Хаус до 22 и после заспивам къде по средата на филма къде като свърши.После половинката ме мести на леглото към 12 часа когато той си ляга и даже понякога ми облича нощницата че не мога да се събудя  Tired
И само ме бъзика-ти вика сутрин те оставям в леглото след обяд като се прибера пак в леглото...ставаш за вечеря и пак лягаш... Laughing И аз му отвръщам...Ми не ти се извинявам ,но нали знаеш че съм бременна  Whistling И той..."ти не си виновна" нали?!И после се смеем двамата  Laughing
Това е един мой лаф.Когато купим плодове или сирене,кашкавал и понякога сама си ги изяждам без да успее милото да ги вкуси.И като ми казва ти пак си изяла ...сиренето без да го опитам и аз му казвам - Ми аз не съм виновна ,то бебето preggo  newsm03

Иначе взех си направление-най-после  Close И сега чакам с нетърпение 9-ти да си видим бебчето.
Щах да пиша още нещо но забравих.Много забравям  ooooh!...вече 2 дни забравям да си пия фолиевата киселина  doh и ме е яд на себе си.По колко таблетки пиете вие.Някъде четох по 2 някъде по една  newsm78

Обикалях малко магазините за бременни.А бе много скъпи тези дрехи беее...една пола си харесах бяла спортна,става и за не бременна -т.е и за догодина- 50 лв.Много торбести неща има ...направо грозни...не искам да слагам такива дрехи.Искам да съм секси бременна  Flutter От къде да си пазаря не знам.

Цоци изпъваш си крака ,хващаш си пръстите и силно опъваш към теб-не на горе,а към теб.И това без да сгъваш в коляното.Дано си ме разбрала.Половинката така ме цери.Аз си ги имам по принцип в месеца веднъж става,но адски боли  Confused
Виж целия пост
# 201
Добро утро момичета. Аз съм сополива - вече ми писна от болести и неразположения. Снощи като се наревах едно хубаво сякаш  ми поолекна. То и хормона ме пере яко и ... Rolling Eyes Искам да съм здрава и да се радвам на бременността  Praynig
Мамче, много е неприятно това свиване на мускула / не знаех, че така се нарича/ на мен често ми се случва - разтривам докато се разкара буцата. Ама много боли наистина  Sad
ТV ха честито ти направление - то си беше голямо изпитание докато го вземеш  Hug
И надявам се да си намериш някоя хубава дрешка за бременни. Аз се отказах - преди като търсих - всичко е за слаби бременни.Пък аз съм си пухкавелка и да не съм с тумбак няма да мога да вляза в тези дрехи. Та си ших - и хич не ми излезе по-евтино, но поне беше по мой размер.
Айде хубав ден.
Виж целия пост
# 202
Само мен ли не ме кефи да си говорим в отчетната за кльопачка newsm78 все пак сме 80 бременни жени и ако примерно нямам в къщи диня, а ми се дояде ще ме вкарате в беля да ходя с бебе по пазарите, каквито наблизо нямаме, еле пък кифличките, които показвате, а в България ги има само в Онда например Crazy

TV, верно че повечето са грозни, но има и друго нещо - сега ти се струват торбести, защото още не ти е пораснал корема достатъчно, по-някое време ще започнат да ти стават Laughing

Софиянки, искате ли скоро да си заформим срещичка?

Какво става с моите лентички, ще сменя сайта, май Thinking
Виж целия пост
# 203
Само мен ли не ме кефи да си говорим в отчетната за кльопачка newsm78 все пак сме 80 бременни жени и ако примерно нямам в къщи диня, а ми се дояде ще ме вкарате в беля да ходя с бебе по пазарите, каквито наблизо нямаме, еле пък кифличките, които показвате, а в България ги има само в Онда например Crazy

TV, верно че повечето са грозни, но има и друго нещо - сега ти се струват торбести, защото още не ти е пораснал корема достатъчно, по-някое време ще започнат да ти стават Laughing

Софиянки, искате ли скоро да си заформим срещичка?

Какво става с моите лентички, ще сменя сайта, май Thinking

Катинче, не говорим за кльопачка, а за ядене......За диня и кифлички може така да се разберем.....За динята казваш на мъж си да ти купи....Сега се продават дори и разрязани, така че един резен все ще се намери. За бутерките - рецепта и обяснения ти давам на ЛС - правят се лесно и бързо. Така че - изход има.......Не е нещо, което да не се намери по това време на годината.......А и ето - една закуска или вечеря си спретнала на бързо. На мен сутринта ми отне около 1 ч.

А вие - софиянки - дето ще ни дразните ние - провинциалистките със среща,а? Ох...не знам.....Една съфорумка от многодетните ще си идва в България  и има вероятност евентуално около 25-26.7. да дойда в София да се видим....Но е твърде относително, може и да не отида....Зависи от много неща.......Ако искате все пак...дайте една дата към края на месеца, ако не съм нахална, на място, което е лесно намираемо - мога да предложа Макдоналдс до НДК, и по възможност да не е на 28.7. - че тогава съм на лекар. Може да дойда и аз........Разчитам да сме поприключили с ремонта до тогава.....пък може и с опашките до дойда....Не...лично при мен няма проблем - ако съм свободна - идвам......Само решете, пък дано и на мен ми е удобно!

А този сайт отдавна нещо го няма.......
Виж целия пост
# 204
Katinche спирам тогава със закуските.. Embarassed
Но дойде диня вълната и съм много доволна от тях ми много e добре.
И на мен само ми се бъгват лентичките вече за трети път ги правя.

Сиер, Мамче почивайте си повечко, и водица с магнезии.TV го е казала, ама може и някой вместо вас да го направи, мен като ме схване мъжото тича да ми опъва крака.

Виж целия пост
# 205
Къде беше този сайт с размерите на ембриончето по г.с.?
Виж целия пост
# 206
ООО за срещата сам ЗА и с двете ръце. Аз да ви се оплача на какво се натъкнах. Сега се чувствам добре, гинекологът ми е след обяда и тогава ще ходя, а може и да не ходя, защото малкият няма кой да го гледа и е при мен не е на датска. Та по същество шийката на матката ми е станала конусовидна и се е скъсила много не знам да се притеснявам ли? Пак цветно ще обясня,но ми трябва съвет извинете ме. Та шийката е на около  макс 3см от входа на влагалището явно имам смъкване ( очакваше се при втора бременност още от първата имам такова, но в лека степен) И в цялата ситуация ме притеснява следното и да обясня на доктора ще има да ме гледа умнооо както винаги. Когато сама си установих киста (то си беше твърдо образувание пак почти на входа) той пак ме гледаше тъпо и ми разправяше,че нищо ми няма та ходих при още двама докато я видят и последва операция. Дали ще е проблем за износването това ми състояние? Дано има кой да ми отговори,че нещо все лошотии ми се въртят из главата. Малчо е 20 кг някъде и се хващам,че от време на време си го вдигам да го отместя примерно само на някъде дали и това не е спомогнало за нещата?
Виж целия пост
# 207
Аз съм ЗА среща! За датата, май нямам претенции!

Добро утро, де!  Hug

Оставям ви, че днес се очертава ден за срещи с приятелки и мотаене по магазините. Аз не съм такъв тип и не ми се случва често.

И аз това за крампите знам - липса на магнезии.
Виж целия пост
# 208
Евка, твоето нещо е сериозно.......Защо ми се върти в главата,че може да те зашият - серклаж ли се казваше newsm78.....Защо не питаш напр. в Майки бъдещи и настоящи....Пусни там една тема с проблема си и виж.....може и да има мама, която да е минала по твоя път.......Пусни тема......


Редче, разходи се и заради нас......
Виж целия пост
# 209
Мамо Цоци и мен точно това ми се върти за съжаление  Sad  из главата. Обаче няма на кой да оставя детето да ида да ме преглежда, а с него ми е неудобно. Ходех с него докато беше бебе и си стоеше в количката ама сегаа...... Благодаря за съвета ще си пусна една темичка пък да видим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия