Доста се позагубихме , но няма как.Работа , ясла и няма време за нет.
Приятен ден и много усмивки.
Къде сте бе сладури? Много дълго те нямаше.Как малкия Мишок? 

май не казваше, колко бързо съм забравила. Но пък същата тая докторка, дето се смя за слушалкат месец преди да родя изкара бебе 3600 гр. После моя доктор-фаворит като му казах това се хвана за главата, казва "ти луда ли си? Кой ти го каза това?" - аз "ваша колежка" - той - "ти знаеш ли какъв корем трябва да имаш ако е 3600?Повече от 3100 едва ли". Калоян се роди 3250...
, а пък то милото си се роди 3400кг. 
Дано като ида в сряда на ЖК поразбера нещо, че иначе ще трябва да ходя при друг лекар, а то всичко е с часове......от къде да знам аз дали ще дочакам часа
Така че хич не се връзвайте на мерки и теглилки
Така че хич не се връзвайте на мерки и теглилки
още малко упражнения и няма да се налага ти да го обуваш
Вие успяхте ли да махнете памперса между другото?
А на мама бързо възстановяване
Да ти е жив и здрав малкия Бисер, много да те слуша и радва, и да папка
Да е жив и здрав и много да ви радва
Желая ти много, много здраве и щастие с малкия Бисер. 
Препоръчани теми