Споделете 112

  • 22 477
  • 742
# 270
Един колега при нас въведе мизата 10 лв, щото инак на човек щяла да му нагарча почерпката  Mr. Green Много хора сте, няма нужда да се хвърляте на повече, мислам.

Ета, само така.

Ео, ето колко неудобно е да си красив, никой не събира смелост да говори с теб.  Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Хип-хип ура за бебе Морков и за Ета! Повече никога да не ти се налага да чакаш такова изцеждащо чакане! Simple Smile

Споделям странни преживелици във фирма за изготвяне на документи. Отпечатаха ми договор, целият текст на който беше центриран в средата на страницата, написан с два различни шрифта. Като предложих да седна на компютъра и да си го коригирам, ме изгледаха отровено. В крайна сметка не издържах, пресегнах се цапнах едно контрол+А и избор на шрифт, че поне всичко да е Ариел. Е сякаш им бръкнах в здравето, развикаха се.... хем на мен ми трябваше документа и си платих за него!

Мисля си сега, постфактум, че колкото  по-малко са уменията на някои хора, толкова по-докачливи са. Сякаш самоуважението им се крепи върху мъничка купчинка умения, които щом подложиш на съмнение, все едно ги събаряш долу, в нищожността.
Виж целия пост
# 272
Лилибон, хареса ми това.
Поне си ги научила на нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Анджи, на нищо не се научиха, защото се обидиха дълбоко. Аз се научих да внимавам къде ходя другия път. Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Споделям, че ми писна да влача чадър в чантата си (в която освен чадър трябва да се поберат и няколко чифта тролски гащи, чорапи, панталонки за всеки случай плюс още хиляда необходимости). Вчера обаче рекох - не! Няма да взимам чадър. Изведох троловете, имахме среща с дона (тържествен обяд по случай бракосъчетаване преди цели осем години bowuu). И като ни запука един дъжд на връщане от обяда...
И пак влача чадър.
Хайде, че ще извеждам троловете. Моля, избягвайте района около "Граф Игнатиев" (до "Витошка" и обратно).  Laughing Да не речете после, че не предупреждавам.  Mr. Green
П.П. Аз притежавам цял автопарк от страхотни модели. Големите коли не ме впечатляват, книжка нямам даже. Но играчките! Ах! Ох!
- Мамо, дай ми, моля те, твоите колички - казват троловете.  hahaha


Яяяя, и ние празнувахме вчера бракосъчетание. Седем години. Колко популярна таз дата.
Детето ме инструктира да правя торта по случая и моделира отгоре й нас и себе си.
Виж целия пост
# 275
Ах, Ета, каква чудесна новина! Heart Eyes
Честито на Сопранови! Да си идват вече, викам аз. От меден месец.  Grinning
П.П. Пак ли говорите за пари? Неприлично е.  Mr. GreenОсвен това, не се казва "евтино", а "нескъпо" (по Карл Лагерфелд).  Mr. Green П.П.П. Можете вече да излизате, прибрах троловете. Водих ги на пазар, да купят на майка си обувки.  Laughing Те (кой знае защо) не бяха въодушевени. Аз обаче бях.  Laughing От вчера съм така. Платиха ми хонорар, изработен преди три години.  Joy "Гонорар - ето не гонорея. Сразу не возмеш." - казва старият ми баща, който цял живот е бил на хонорар, никога на заплата. Има си хас да не знае.  hahaha
П.П.П.П. Я, Анда! Heart Eyes Вий пък да не видите, с дон Андо.  Whistling Една година сме ви преварили, ще знаете.  Laughing
Виж целия пост
# 276
Виждели ли сте смотаняк, затворил си нокъта на палеца с вратата на джипа?
Виж целия пост
# 277
Василиса, извинявай, пропуснала съм да ти честитя 8 години брачен живот! Честито и на Анда! Много да се обичате и още повече да се търпите!  Mr. Green
Виж целия пост
# 278
Виждели ли сте смотаняк, затворил си нокъта на палеца с вратата на джипа?


нова кола ли да честитим  Sunglasses
Виж целия пост
# 279
Браво, ета, много се радвам! Никакви притеснения вече!

Честити годишнини на Анда, Василиса, Сопрано. Почнахте ли с наздравето?
Виж целия пост
# 280
Виждели ли сте смотаняк, затворил си нокъта на палеца с вратата на джипа?

Не вярвам да е Селтакис, но все пак... Селтакис ли беше?
Виж целия пост
# 281
Аз пък да попитам от тук вписващите коя е омъжена за Сопрано ??? Shocked Rolling Eyes
И изобщо не мога да хвана края кой с кого от Споделетките ??
Пътуващия за Имелда ли .. как бяха .Охх изобщо немога да се оправя .Голяма каша . ooooh!
Виж целия пост
# 282
Виждели ли сте смотаняк, затворил си нокъта на палеца с вратата на джипа?

Не вярвам да е Селтакис, но все пак... Селтакис ли беше?

Не вярвам. Селтакис си реже ноктите, сигурна съм.
Виж целия пост
# 283
Аз съм, Маркрит. Замина да празнува сам и ме заряза, с детето, бременна, боса и пред печката.
Виж целия пост
# 284
Ами честито тогава на вас и на всички бракосъчетали се на днешния ден !!!  bouquet
Честито и на Ета за добрата новина !!!  bouquet
Дано скоро и Катюша да ни зарадва също с дългочакваната новина за ново попълнение !!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия