Споделете 112

  • 22 477
  • 742
# 330
Не, и аз ревах, Лого5ка.
Само че не си позволих да съдя кой как тъгува.
За мен това е кощунство.
Виж целия пост
# 331
Като отворихте дума за сватби и кръщенки - къде изчезна най-скорошното ни булка Гюлфия? Залюбиха се, взеха се ...
Виж целия пост
# 332
.....
Само че не си позволих да съдя кой как тъгува.
За мен това е кощунство.

О, не  Naughty и дума да не става. Просто за миг си помислих, че само аз съм го гледала.
Виж целия пост
# 333
Ама аз не говоря за теб  Hug
Ама то кой ме бие по тиквата да чета там, де.
Всъщност, защото има и ценни неща, които се споделят, та затова сигурно.
Виж целия пост
# 334
Ъф, снощи нетът предразполагаше към други работи, но децата не спаха.

Марадоно, пура и вино, прекосили океана на самолет, не ми хвали.  Naughty Старата снобка съм аз.

Споделям, че аз може и да не възприемам акордеона като добър инструмент за приспивна музика, но друга част от катуна не мисли така.

На бракуваните честито, на по-отдавна бракуваните-още по-честито.
Виж целия пост
# 335
Привет!
Честито на празнуващите! Много семейно щастие желая!
Тринадесетата годишнина е дантелена. Така пише в списание "Сватбата". А дванадесетата не знам каква е...

Споделям чуденка, която може би ще бъде разгадана от АГ-то ми довечера. Но не бързайте да ме слагате в списъка на бременните, че ми се струва е друг случаят. Или това по-скоро май не е за споделяне.
Лек и усмихнат ден ви желая  bouquet
Виж целия пост
# 336
Заслужаваше си да се жертвам да не поспя още малко, само за да прочета новината от Ета. Нали ти казах?! Това да бъде наистина последната тревога в живото ти, Ета.  Hug
Ще има и следваща моя саможертва Simple Smile, за да разбера хубавите новини и за Катюш и нейното Митаче.  Praynig
Василиса, Анда, честити ви брачни практики.

Вчера с малката се разминахме на косъм с пороя. Някак успя да ни заобиколи водната стена.    
Виж целия пост
# 337
А, и ние вчера направихме 13 години откакто сме заедно (не от сватбата).
Освен да го издрънкам за един дантелен сутиен  Money
Виж целия пост
# 338
А, и ние вчера направихме 13 години откакто сме заедно (не от сватбата).
Освен да го издрънкам за един дантелен сутиен  Money

 Joy
Виж целия пост
# 339
Ко се смееш бе Бейлисче, то си е разход  ooooh!
Виж целия пост
# 340
Само да споделя, че получих и пуснах това: http://www.tomtop.com/auto-sweep-08-edtion_p4825.html
и майтапът е пълен. Голямото синко прави най-доброто да лети и да не стъпва по пода, а то вършее и чисти като по-добрата част от мен  Joy Joy Joy


Деси, мааалко си закъсняла за сутиена  Wink
Виж целия пост
# 341
http://www.svatbata.bg/articles/sledsvatbata.html
Ето подробна разбивка на годишнините.
Ние тази година направихме 8 от сватбата. Тенекиена казват... Хм, тенджери си имам достатъчно, напоследък рядко ги ползвам  Mr. Green
Забравих да честитя на Ета и на Катюша, форумското палцестискане помогна и този път, ще помага и занапред!
Виж целия пост
# 342
Чак 13 години за дантелен сутиен?
Смътно подозирам, че няма да получа никога дантелен сутиен  Joy
Или поне не и по този повод.
Виж целия пост
# 343
Много обичам да започвам деня си точно така, Ангелинке. Честито!
Сънувах се в гимназията. Учителка по литература ни беше Дона Флор.
Рокси, кристалното кълбо ми показа, че температурите ще спаднат, ще поглеждаш към дъждовното задръстване от балкона, четейки любима книжка, седнала на люлеещия се стол. Или ще започнеш курс по фотография.  Hug
Виж целия пост
# 344
Милото вчера бяха на работа по морето. Покрай нея направили и плаж следобеда. Е, честно ли е това. Къде е справедливостта в този свят. Аз да тичам да харча пари из Пловдив, а той да препича гърбеца на плажа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия