Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
До кога трябва да приемам магнезий и Но-шпа по време на бременност?
Как да се справя с болките и контракциите?
Какви са мненията за упражненията по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
До кога трябва да приемам магнезий и Но-шпа по време на бременност?
-
Как да се справя с болките и контракциите?
-
Какви са мненията за упражненията по време на бременност?
Мненията относно упражненията по време на бременност варират. Някои бъдещи майки предпочитат леки кардио упражнения като ходене, фитнес или крос тренажор, докато други се фокусират единствено върху ходенето. Важно е да се консултирате с лекар, за да получите персонализирани препоръки за физическа активност, съобразени с вашето здравословно състояние и бременност.
-
Какви са препоръките за справяне с главоболие и настинка по време на бременност?
-
Какви са мненията относно запазването на домашни любимци по време на бременност?

/ако ще се успокоиш иди разбира се на едих ехограф
/, а ако искаш веднага ще те уредя с част от моите-гадене, повръщане, ускорен пулс+ ниско кръвно =виене на свят...май само гърдите спряха да ме болят 
добре дошли 

иначе евала за това, че си решила да гласуваш, толкова хора от Турция се изсипаха да гласуват в България, които не знаят грам български и на всичкото отгоре с по два глада, един от Турция и един от България 
Е, кървене е силно казано, но пак някоя друга капка, която ме притесни сутринта, но от тогава нищо няма, та се чудя какво да правя
Пробвай с ФМ преди второто БХС.
на всички януарки!
От три дена насам в следобедните часове.... Изкарах акъла на мъжо, добре, че детето не успя да ме види нито един път... Иначе, вече няма храна, която да не
Аз също усещам бебето понякога(не всеки ден,даже не всяка седмица)най-вече като легна по гръби то вечер.Понякога го усещам и педи да се прибера вечер от работа(повечето време съм седнала).
Дано повече не ти се случва!