Дъжд и слънце се редува, ЛЮЛИНчето не спира да лудува

  • 15 163
  • 290
# 120
кожа и кости е.Като му повдигнах дрехите и щях да превъртя.Снимала съм го от скута си и то само главата,затова изглежда перфектен
Виж целия пост
# 121
Деси,много е сладък ах,,,  Heart Eyes Hug
Помпата е дадена на една мама  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 122
Деска, Добре дошла , тъкмо мислех утре да те проверя  Party
Малкия Влади е тоооооооооолкова сладък, пу пу  Hug ще наддаде и ще  еоще по сладко дететнце   bouquet Peace

Ади, аз също съм много доволна от д-р Марков ама той отдавна не е във Фемина  Peace Аз бях при него миналата година и той си беше в неговата си клиника, може затова да са западнали толкова във Фемина , като си губят добрите специалисти  Naughty
Но какво се чудим нали знаете за случая с прехвалената Мазнейкова  Crossing Arms просто такива хора трябва да се съдят и да се махнат  #2gunfire Thinking
Виж целия пост
# 123
Стискаме палци за Влади  Praynig

 Praynig

Помпата, коиято ползвам, не е моя, а съм обещала да я връщам...  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 124
Деси,много е сладък,пу пу Heart Eyes
Виж целия пост
# 125
Някой има лми на София кабел да ми каже дали повредата е при нас или по принцип няма кабелна?
Виж целия пост
# 126
Ние сме към Булсатком  Tired
Виж целия пост
# 127
Вале,имат някакви скъсано кабели и по късно ще бъде пуснат сигнала!  Hug
Виж целия пост
# 128
Вале,имат някакви скъсано кабели и по късно ще бъде пуснат сигнала!  Hug
Много ти благодаря!Два часа имам свободни наобяд докато децата си почиват и точно тогава няма да има кабелна. Laughing
Виж целия пост
# 129
Ако имаш интернет, влизай през него  Peace
Виж целия пост
# 130
Да.... то все така се случва! Twisted Evil Mr. Green
Виж целия пост
# 131
Ако имаш интернет, влизай през него  Peace
FlutterТо не че имам нещо за гледане,ама обичам през тия два часа да ми е пуснат тв-то и компа.Релакс така да се каже.
я да ви питам.Следобяд ще ходим на РД в Барбарони Младост.А в Люлин вие правили ли сте празника на децата си в клуб и ако да-да ми споделите цени,моля.имаме доста време до октомври,но да се ориентирам дали въобще ще успеем да го направим в клуб.
Виж целия пост
# 132
Вале,в калпазаните питах и в Мечо пух!
Калпазани: престой на едно дете за 2 часа е 8 лв като в цената влизат и поканите+ парти артикули!
Предлагат няколко неща за хапване:
Макдоналдс детско меню- 5,90
KFC- 5,50
Пица на парче със сок- 3,90
Пица на парче със сок + шоколадове яйце- 4,90
Торти предлагат на Лагуна но ако не искаш да е от там плащаш 10 лв за внасяне на друга!
Имат кетеринг за родителите и на място си избираш какво да е!

Мечо пух:
Цена на дете 8 лв пак за престой и покана+ дискотека  Mr. Green и аниматор
Пица на парче и сок + 8 те лв. 11,70
Предлагат и някакви банички ... не съм питала.....
Торти предлагат на Лагуна и Скай Лайн!
Детето получава безплатни 5 часа игра когато пожелае дали тази година дали другата!

Аз мислех да го правя в Калпазани на Райън рожденния ден  заради Макдоналдс  и защото на вън има площадка но бях на един рожден ден скоро и не бях очаровано от обслужването към децата нещо много ги мързеше иначе всичко друго е ОК! Rolling Eyes
Май ще капарирам тези дни в Мечо Пух!

Минимум деца обаче и за двата клуба е 10 бр.
Виж целия пост
# 133
 Rolling EyesСкъпичко ми е ...а като сложа и родителите,става мътна и кървава.Ще го измислим.Между другото точно срещу нас/Люлин3/,буквално залепено до Т-маркет,правят някакъв нов детски клуб,но май още не е отворен.
Виж целия пост
# 134
Вале,той не е ли до Мобексперт  Thinking аз що си мисля,че бачка отдавна Rolling Eyes
Аз също мислех,че ще е по евтинко но съм грешила...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия