Дъжд и слънце се редува, ЛЮЛИНчето не спира да лудува

  • 15 163
  • 290
# 165
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

къде сте бе? Close Сама си пиша ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 166
Аз съм си тук, то тоя дъжд  Crossing Arms
Виж целия пост
# 167
моля ако някой е печелил и е ходил на елените да сподели в кой хотел и как са били условията
благодаря предварително на отзовалите се
Виж целия пост
# 168
Деси, стискам палци все хубави новини за Влади и по-бързо да качи необходимото тегло.
Честита радост и на мама ккалина! Дано адашката на моята щерка бъде много добро и спокойно бебе, което само да радва мама, с възможно най-малко тревоги!
Валя, не съм била на "Елените" и нямам инфо, но ти пожелавам приятно изкарване на морето.
Виж целия пост
# 169
Не съм почивала на Елените,но две поредни години ходим на почивка във Влас,а те са едно до друго.Не съм очарована от външния вид на Елените,в смисъл хотелите са направо чудесни,но извън тях няма нищо.Моя приятелка в момента са там,в самия хотел им харесва,но извън него просто няма нищо,ходят във Влас,Несебър.
Какво ще кажете за времето,момичета?На мен ми харесва много,отдавна чакам да се разхлади.
Виж целия пост
# 170
Вале, страхотно е! Party
Виж целия пост
# 171
то се разхлади,ама все вали.Не можем да мръднем
Влади наддава много добре.Не отстъпва по нищо на здравите бебета.Качва по 20,30,40 гр.Вече е 1.850кг.С тези темпове до края на август ще е готов за преместване.Много се радвам,НО големият има рожден ден в края на месеца.Незнам как ще го празнуваме ако аз съм в болницата при малкото.Обмислям вариант ако ме няма,татито да го заведе на клуб с приятелчетата.Смятам,че ще е по-разумно.Ноооо има още много време
Виж целия пост
# 172
Да, аз също вчера вече тотално не можех да мисля от жегата и сега си стоя на отворена врата на хлад, но малкия е доста ощетен от това  Rolling Eyes
Чак такава рязка разлика в температурите не ми се иска, че ще почнат пак болестите  ooooh!
Деска, може до рожденния ден да се променят нещата и да се нареди без да се тревожиш  Peace важното е децата да са здрави и щастливи  Hug
Виж целия пост
# 173
Десинка,ще си дойдат нещата на мястото.Само да сте здрави.Браво на Влади Heart EyesТи защо не пишеш при Августките мами,връстници сте ни.Или си писала в Септемврийки newsm78Както и да е,баткото ще си изкара хубаво, ще видиш Heart Eyes

И на нас ни е добре на хлад,обаче с тоя дъжд полудяхме от скука.Следобеда само до Джъмбо бяхме и толкова за днес.Дано утре поспре,че какво ще я правя тук не знам Tired
Виж целия пост
# 174
Какво ще кажете за времето,момичета?На мен ми харесва много,отдавна чакам да се разхлади.

и на мен, и на мен  Peace
Виж целия пост
# 175
Ти защо не пишеш при Августките мами,връстници сте ни.Или си писала в Септемврийки newsm78love:

преди пишех при Септември,но отдавна не пиша и там,и при отчетните на бебето спрях да пиша
Виж целия пост
# 176
Днес моето момиченце Вики става на две годинки - да ви почерпя за нейно здраве!
Виж целия пост
# 177
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ЛОНИ! Да ти е здрава и послушна малката принцеса! Приятно изкарване на празника!


Че се разхлади е добре, но какво ги правите малките хали в този дъжд? Дали са отворили новото клубче до Т-маркета да я заведа да потича малко? Други идеи?
Виж целия пост
# 178
Да ти е жива и здрава, и много да те радва  bouquet
Аз също се чудя какво да го правя Камен в това време.Вчера цял следобед се разхожда в нас с гумените ботуши и даваше зор да ходим навън.Вчера сутринта Оги замина на море,там времето е хубаво.
Виж целия пост
# 179
  uraЧестит Рожден Ден Вики  ura

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия