Лещи за очи -2

  • 99 802
  • 745
# 45
Това е сайта, за който писах в предния пост. Цената е доста добра, но не мога да разбера колко е доставката. Линкът за доставката е объркан и БГ я няма в списъка на страните като се регистрираш  Confused Днес ще им пиша да питам.

Звънче, откри ли нещо по въпроса Praynig
ooooh! ooooh! Добре, че ми напомни. Забравила съм. Питах и не са ми отговорили. Пак писах. (иначе гледам за Англия е фрий. Чудя се дали да не пратя там, ама много хамалогия и покрай почивката ни не разбрах какво се е случило с Е, че вече нищо не се коментира?).
Виж целия пост
# 46
Някой ползвал ли е на Bausch & Lomb     SofLens 59, преди са се казвали SofLens Comfort
Виж целия пост
# 47
Искам да попитам следното: в един сайт намерих мултифокални лещи 20 лв 3 бр. Ако си ги поръчам само с диоптър сфера, без добавка, като нормални лещи ли стават (еднофокусни)?
Виж целия пост
# 48
Здравейте пак съм аз.

Какво мислите за Orion Multi и Options Multi - разтвори по 360 мл
Виж целия пост
# 49
Здравейте, аз съм с лещи New Bellina ,моите са с диоптър и цвят.Принципно ги дават шестмесечни,а аз когато ги сложих д-ра ми каза, че са за 1-1,5 год. Сега вече измина година и половина и бях на преглед и ми казаха,че още не са за смяна и аз  ще мога да преценя,когато вече не стават, добре били,добре се грижа за тях,но по тая логика мога да ги нося още 2-3 год. , а се притеснявам..някой ползвал ли е такива и колко често ги сменя (по принцип са много добри и скъпи, но все пак..)
Мерси предварително   bouquet
Виж целия пост
# 50
Това е сайта, за който писах в предния пост. Цената е доста добра, но не мога да разбера колко е доставката. Линкът за доставката е объркан и БГ я няма в списъка на страните като се регистрираш  Confused Днес ще им пиша да питам.

Звънче, откри ли нещо по въпроса Praynig
Отговориха ми. Не доставят до БГ. Трябва да се ползва доставката до UK.
Виж целия пост
# 51
Искам и аз да споделя малкото си опитче  Rolling Eyes л такаааа сложих лещи  и вече ги нося 3 месеца . Мойте са за 6 месеца , без цвят  Thinking и разтворите са ми два -  univers , solex. Двата разтвора бяха 10 лева .   И  така  Big Ups нито лещите , нито разтворите съм си избирала ,препоръча ми ги контактолог. Много ми е по удобно с лещи Simple Smile  . Sad Малко обаче ми е замъглено отвреме-навреме и като стисна очи и лещата се намести  - всичко се оправя. Мисля ,че е нормално все пак не може да не виждаме лещата , а и тя не е изцяло прилепнала за окото , което води до събиране на въздух в лещата  Hands Thumbsup         Всичко това ми го казаха в оптиката дано помогне или успокой някого  Hug
Виж целия пост
# 52
Честито, че ти е удобно с лещщи, но ми позволи да направя една малка корекция: лещата по принцип трябва да прилепва към окото
Виж целия пост
# 53
ходих да попитам за лещите Авизор и се оказаха едно месечни а на мен ми ги пробутваха за 3месечни.Благодарение на вас разбрах че са такива.Очите ми доста се развалиха купих си нови на Купър вижън,но не мога да ги нося драскат ми много.Имал ли е някои такъв проблем дали заради старите лещи очите ми вече не могат да понасят или имат някакво възпаление
Виж целия пост
# 54
ходих да попитам за лещите Авизор и се оказаха едно месечни а на мен ми ги пробутваха за 3месечни.Благодарение на вас разбрах че са такива.Очите ми доста се развалиха купих си нови на Купър вижън,но не мога да ги нося драскат ми много.Имал ли е някои такъв проблем дали заради старите лещи очите ми вече не могат да понасят или имат някакво възпаление
И на мен така ми ги пробутаха за едномесечни,а аз не знаех и много ми се развалиха очите.След това си взех пак AVIZOR с намерението да ги нося само 1 месец,но не ми понасяха и ги хвърлих.Дори и не смея вече да си слагам каквито и да било лещи.Докторката ми каза,че имам възпаление и конюнктивит,причиненени от лещите и от слънцето,защото очите ми са чувствителни.Вече не нося лещи,но очите още ме болят и виждам още по-зле  #Cussing out
Виж целия пост
# 55
значи и аз най-добре да посетя лекар въобще не мога да понасям новите си лещи.тези лещи на авизор съвсем са скапали очите ми,дори без грим пак ме дразнят.а изкуствените сълзи дали ще помогнат
Виж целия пост
# 56
Аз искам да питам дали има някакви цветни лещи не толкова скъпи, тъй като ми се вижда множко 60лв за една леща и то за няколко месеца Shocked А и понеже не искам да пробвам лещите(от притеснение заради пренасяне на  зарази) си е доста на късмет да си купя такива лещи, с които да постигна цвета, който искам. Няма ли някакви цветни до 30лв двете лещи и колко време издържат  - еднодневни, няколкомесечни?
Виж целия пост
# 57
Аз искам да питам дали има някакви цветни лещи не толкова скъпи, тъй като ми се вижда множко 60лв за една леща и то за няколко месеца Shocked А и понеже не искам да пробвам лещите(от притеснение заради пренасяне на  зарази) си е доста на късмет да си купя такива лещи, с които да постигна цвета, който искам. Няма ли някакви цветни до 30лв двете лещи и колко време издържат  - еднодневни, няколкомесечни?
Толкова евтини цветни лещи няма, поне в България.
Виж целия пост
# 58
Евтини, цветни може от английския сайт, който вече се коментира тук:
http://www.contactlenses.co.uk/details305_41.html - ето тези са по 6 паунда/бр.  Доставката може да е с посредническата фирма Empressa, Детство мое, Еконт ... има и други, търси в раздел "на пазар". От всички изброени съм ползвала само Еконт, но цените им поне тогава бяха изгодни само за скъпи пратки.
Виж целия пост
# 59
Здравейте !
Днес си купих лещи Optima FW и разтвор Cy Clean - по предписание на офталмолога ми разбира се .
Има едно въпросче към мамите , който вече носят лещи - колко време да стоя за първи път с лещите ? Докторът ми каза 30-60минути , някой мои познати са стояли за пръв път с лещите по 2 часа ... Много съм неориентирана все още ....  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия