Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да направите карамелизиран крем с кондензирано мляко?
-
Колко приблизително време отнема печенето на един блат?
-
Как се суши марципанът след направата на фигури или покритие?
-
Как да прехвърляте снимки върху торти?
-
Как може да се подобри структурата на библиотеката за торти?
..при мен си ядат покритието поне на 95%. Даже ушите на слона ( доста големи и само покритие) бяха изядени...явно си е въпрос на вкус. 


..... Снимката ли е размътена, или аз от много цъклене я размазах????? Виждам двете ръце.... нещо си подават.... ама.... айде, малко жокер : "ПОМОЩ ОТ ПУБЛИКАТА" ако може, щото с "ОБади се на приятел" ...... нищо не стана... 
Ето ти да четеш и аз това ще направя



. Реших да сгъстя с желатин, който се пресече и стана на парцали, ужас направо. Едрите ги извадих, дребните се поразбиха и постегна крема. Украсата е от 3 цветна сметана, но след борбата с крема ръцете ми трепереха като на алкохолик и всичко стана къдраво. На вкус стана добре поне, клиентелата одобри.
ще съм много благодарна
.
Долният етаж е половината с кафяв гана6, другата половина с ванилов крем. Горният етаж е плодов.След няколко часа на 30 градуса плодовото парфе е поддало- виjда се на снимката. Другите две са с нугаткрем, бял гана6 и отново ванилов крем.
роzите са от бадемов марципан, а фондана е дома6ен. Липсват раzдвижени клонки с цветчета и листенца, но наистина не раzполагах с достатъчно време да ги направя. 
