Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои предложения за имена за момичета и момчета?
Можете ли да посочите някои женски имена, които съдържат буквите B и G?
Можете ли да посочите някои от предложените имена за момчета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои предложения за имена за момичета и момчета?
-
Можете ли да посочите някои женски имена, които съдържат буквите B и G?
-
Можете ли да посочите някои от предложените имена за момчета?
-
Можете ли да посочите някои предложения за имена на момичета?
-
Какво е мнението на потребителите на форума относно честотата на пускане на нови теми?
Пожелавам ви приятна вечер!
, вчера тъкмо се рових в нета за име на моето синче.
, последно се спрях на
, той иска да е нещо кратко и американско

В началото бях твърдо убедена, че детето ми няма да го кръщавам на никой,сега незнам.... дайте съвет
много тестени неща ми се ядат мекички, банички, макдоналдс
Така като гледам и сред вас има много почитатели на Теодор, което ме кара само да се чувствам поласкана за избора си 
) или да е име с неутралната буква Р - Рая например , защото аз пък харесвам името и фамилията да започват с една и съща буква - много е благозвучно някакси 
.Едното на свекъра и свекървата
Ще има горди дядовци и баби
ще е Рая


Ние снощи като си легнахме около час обсъждахме имена.Обаче вместо сериозно,ние се смяхме все ни идваха глупости...толлкова ни се спеше..че мозъците не работеха
Ама иначе уж сериозно почнахме обаче вече на В край започна се.