ЮЛИ - 2009 - тема 66 :)

  • 13 904
  • 291
# 165
Здравейте, мамита - гушкащи съкровищата си и все още очакващи като мен.

Уж днес е ГОЛЕМИЯТ ден, но на дребния май все още не му се запознава с мама... Joy
Никакви знаци до този момент, но денят все още предстои.  Peace
Според АГ-то може би е добре да се настроя да се случи около 15-16.07, но на мен вече бушона ми превърта от чакане и напрежение.  #Crazy

Целувки за всички малки принцове и принцеси и стиснати палци на останалите мами.
Виж целия пост
# 166
Етооооо я най-чаканата новина днес:

Стеф вече си има бебче - Ивайло - 4010 гр. и 49 см.!! Пише, че е много красив и прилича на нея! Heart Eyes Секциото е минало бързо, праща целувки!!
Виж целия пост
# 167
ООООООООООО Честито на Стеф!Да е жив и здрав юнака!
Виж целия пост
# 168
Страхотна новина!
Честито, мамо Стеф! Жив и здрав да ви е малкия голям Ивайло! ДА ви радва много!!!   Hug
Виж целия пост
# 169
Честито на Стеф и бързо възстановяване!
Ама какъв голям юнак е родила...Браво! Да бъде здрав и много послушен за радост на мама и татко Hug
Виж целия пост
# 170
Честито! Голям мъж браво!  smile3525
Виж целия пост
# 171
Честито на Стеф! Да е жив и здрав големия юнак!   bouquet
Виж целия пост
# 172
Честито Стеф! Страхотни мерки има малкия господин, а и страхотно име!!!!
Бързо възстановяване на теб!
Виж целия пост
# 173
Честито на Стеф - голям мъж наистина. Да са живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 174
Честито , Стеф ! Пожелавам ти много вълшебни мигове с големия малък мъж ! Бъдете здрави !
Бързо възстановяване на теб !
Виж целия пост
# 175
Жив и здрав да е Ивайло,честито на Стеф!!!
Виж целия пост
# 176
Честито Стеф, да ви е жив и здрав малкия Ивайло и много да ви радва!
Аз докато се включа да пожелая успех на Стеф тя роди Embarassed
Виж целия пост
# 177
Честито на Стеф и малкия голям юнак от мен!
Виж целия пост
# 178
ЧЕСТИТО НА МАМА СТЕФ!!!! Да и е жив и здрав!  Hug                    bouquet
Аз съм вече като някоя параноичка,щом усетя някакво изтичане отдолу и свалям гащи да видя,а то тъпото течение  Close   Laughing
Виж целия пост
# 179
Честити бебчета на Мацко и Тедиата!
Честито на на Стеф за големия юнак!

Буболече, специално ти стискам палци. Ние с теб бяхме първите в августовската темичка, после се преместихме тук, ех, какви спомени Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия