КГБ = Клуб на Готините Баби - 81:)

  • 20 620
  • 436
# 270
Дидиа честит рожден ден, пожелавам много здраве и щастливи мигове с любимите хора!!!



Честит рожден ден и на зет ти, пожелавам зет като мед!!!



Зиче честит рожден ден на сладкия Здравун, желая му весело и безгрижно детство!!!



Честит имен ден, на татко ти, пожелавам много здраве и дълъг живот!!!

Виж целия пост
# 271
ДЖЕЙДА  Hug Hug БЛАГОДАРЯ МИЛИЧКА Hug Hug
ТИ КАК СИ КАКВО ПРАВИ МАЛКОТО СЛАДУРЧЕ. Hug Hug
Виж целия пост
# 272
Момичета да ви почерпя, че на 17 ни се роди момиченце Божидара. Не можах тогава че нета ми се беше скапал... :



Зиче, добре съм миличка, снощи изпратих сладурчетата на море, и сега ми е малко тъпо, и много пусто. Laughing Laughing Laughing

Сега ви оставям, че ще ходя на гости.  Hug
Пожелавам лека и приятна вечер. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 273
ДЖЕЙДА ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА МАЛКА.
Дошла на този свят със толкова звучно име,дар от господ.

Виж целия пост
# 274
ДЖЕЙДА,
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА И ОТ МЕН!
Виж целия пост
# 275
Здравейте, момичета!
Появих се и аз най-после на хоризонта. Изчетох ви, сега започвам да пиша.
Яжка, Шпунц, Майче,  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug
Ето още снимки от нашата среща:
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837166872333750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837167009052500.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837167318740000.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837167589677500.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837168291083750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837168644208750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837168793115000.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837169329208750.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837170400615000.JPG - тази снимка е направена от Дани
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837170885771250.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/27706/o633837171110146250.JPG

Имаше и биричка с картофки и рибка, а за Яжка - кола лайт,
но не стигнахме със снимките до там. Много ми беше хубаво,
макар че през по-голямата част от времето тичах след Дани,
но нека има приказки и за следващи срещи.
Благодаря ви, Яжка, Шпунц и Мая, за хубавата среща!
Следващия път дано успеем да се съберем повече!
Виж целия пост
# 276
Джейдааа каква хубава новинааааааааа Hug Hug Hug Hug
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА БОЖИДАРА.СТРАХОТНО ИМЕ Heart Eyes БОЖИ-ДАР Е.


Виж целия пост
# 277
      
ДЖЕЙДА,ЧЕСТИТА МАЛКА БОЖИДАРА!ДА Е ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ДОБРИЧКА!!!


           Зиче,радвам се,че при Мони всичко е на 6! Да се гледат с Дани ,а умората и жегата търпят се!
           Георгенче,вие сте хубави ама кавалерите ви още повече! Laughing
Виж целия пост
# 278
На патерици -
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Здравун-сладун!
Да расте здрав и весел и да е все такъв забавен палавник!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Дидия и на зет й!
Дидка, ти зет си по рожден ден ли го избира  hahaha  hahaha  hahaha
Само дето с един ден си сбъркала сметките!  Joy  Joy  Joy
Бъдете живи и здрави и двамата, обичайте се и се уважавайте!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН  и на таткото на Зиче! Да е жив и здрав и
да му се множи името!
Яжка, много се радвам за приятния съботен полуден с Вики - следващия път да бъде цял ден!
Шпунц, Елинка-буболинка става все по-голяма красавица!
Ще я ухажваме за снаха! Радвам се, че вече е по-добре!
Диди, поздравления за Веско - пожелавам ти следващия прием във Варна да е за теб -
да си намериш и ти работа там и да си с мъжете си заедно!
Джейда, да ви е честита новата принцеса! Целият й живот да е пълен
с божи дарове! Чакаме снимки!

Зиче, Мони, минах при мойто пътешествие и през Пловдив и Бургас,
но само пътьом, без да се задържам!

Момичета, на всички пожелавам приятна вечер и прохладна нощ!
Виж целия пост
# 279
     

           Георгенче,вие сте хубави ама кавалерите ви още повече! Laughing
Дидка, ами че ние всичките сме хубави
заради внучетата - майка ми все казва по разни поводи:
"Да се наглася хубаво, че да не се срамуват внуците от мен"
Виж целия пост
# 280
ГЕРИ БЛАГОДАРЯ ТИ МИЛИЧКА ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА.
АМА КАК МОЖЕ ДА МИНЕШ ПРЕЗ ПЛОВДИВ И ДА НЕ СЕ ОБАДИШ ПОНЕ САМО ЗА 5мин ooooh!
Много са хубави снимките ,а внучетата са най страхотните деца  Hug
Виж целия пост
# 281
Уж писах, но не си го виждам.
Със закъснение - честито на именниците днес и семействата им. Бъдете здрави и щастливи.
Зиче, честит рожден ден на баща ти с пожелание за дълголетие.
Джейда, добре дошла на малката кукла Божидара, да расте весела и здрава.
Догледах 1001 нощ.Сега започнах - Сълзи над Босфора.
Георгена, Дани голям фотограф ще стане, хубава снимка направил.
И на другите сте хубави.
Виж целия пост
# 282
Зиче, минахме само да се видя с майка за 15 мин.,
взехме сестра ми и зет ми и продължихме към Царево.
Много се надявам скоро да се задържа поне за един ден в Пловдив
и да се видим с теб.
Айша, има усет детето - интересна снимка е направил,
докато размахваше фотоапарата и щракаше както му падне  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha
Виж целия пост
# 283
Децата сега се учат бързо да  работят със всяка техника.
Да питам нещо - ако скоро някои е ходил по магазините. Дали се продава нещо като хлад. чанта, но не само за кола. Да работи и на ток. За Криси търсят да купят, нали е все в болници.
Мотам се по сайтове на магазини - намирам само мини-бар.
Виж целия пост
# 284
Децата сега се учат бързо да  работят със всяка техника.
Да питам нещо - ако скоро някои е ходил по магазините. Дали се продава нещо като хлад. чанта, но не само за кола. Да работи и на ток. За Криси търсят да купят, нали е все в болници.
Мотам се по сайтове на магазини - намирам само мини-бар.

Айша провери в Метро там продават електрически чанти каквито искаш ти.А така също и в магазините на Технокомерс.
А така също в Търново има един магазин който се казва Юск намира се на улица "Магистрална"17
И още един магазин в София жк. „Младост”  бул. „Александър Малинов” 75 там можете да намерите това което те интересува
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия