,включих се на автопилот и изключих разума
бирата ме омота и сега съм мааалко по-добре,утре ставам в 7 и хуквам по-улиците да се сборя с живота и бюрокрацията с нови сили до припадане

. Дрехи втора ръка -с моя бюджет за сега толкова
Моля ви кажете какви документи да търся за помещението,и за какво да следя при договора за наем
...1500-2000 лева само за документи.Грозната истина е такава и това е за магазин втора без примерно апарата (касовият)без нищо да купуваш,онова отделно,говоря само за документи....фирми,регистрации...трудова медицина...хеи...агенция за надзор на пазара...но не се отчайвай....любов към бизнеса да има,мен това ме води до момента!Успех!
Давай с какво да помагаме?Направо ме притесни
Препоръчани теми