
дали имате представа как се организира курс примерно по обучение в някакво хоби-арт. Към кого се обръщате:читалища, училища ...Изисквания от къде се търсят, за да не излезе човек извън "рамките на закона" евентуално, ако след като пусне обява се навъдят желаещи? кой дава предписания за мястото на провеждане-ХЕИ ли?
имам помещение-стои си свободно и събира паяци! Преди години ходих на някакъв курс по бродерии и уж имам сертификат/ама ...това не е за мен никакъв документ/ От друга страна все пак курса е любителски-няма да подготвям за олимпиадата
Споделете, моля как виждате подобна идея и я доразвийте, че съм в голяма чуденка 
. Нещо като арт-терапия, така да се каже. Един клуб във Варна го предлага, в действителност, но само за дечица ми се струва (което също е нелоша идея)


ужасно е да си зависим,но няма как,имам последно ходене до хеи и данъчното,да подам молба,още нямам представа по-какъв данък ще ме облагат!

Препоръчани теми