Как се справяте с тези извънградински занимания..., че и на симфонични концерти сте успели да я заведете. Евала!
). Играем на думи - избираме буквичка и почваме да изреждаме думички с нея, понякога продължава с часове. Иначе много рисува, играе с лунния пясък, плей-дото, откакто има Уинксите започна да се заиграва и с кукли. Обича да разглеждаме и четем от Меденосладките енциклопедии, четем всякакви приказки, гледам да разнообразяваме. Обича да решава задачките от списанията, има и такива книжки. Пъзелите са другата голяма любов. Играе и на компютъра.
, но й харесва и класическата музика.


дано по-бързо се излекуват домашните! То времето като поотпусне от големия студ и се почват едни настинки.. а ако не обърнеш внимание веднага, стават и по-сериозни работи

) Сети, тя Лорката е доста напред с материала! Доста е дълго стихчето! Вярно, че жените сме винаги едни гърди напред
Дано сега като съм си по цял ден вкъщи с бебето и Марк при нас /евентуално лятото/ да имам повече време да се занимавам с него, че и той да напредне... А ходи и на английски, но нищо почти не е попил - последния път след английкси беше одран по лицето - с някакво дете от другата група се сдърпали. Аз му викам 'а нещо научихте ли?' а той - миии май едно стихче. Аз се зарадвах и викам 'какво стихче', а той 'диър диър мами.... само това си спомням' 

Препоръчани теми