Мама Светла, много ми стана мъчно за вас. Дано с тези изпитания на волята да свършат премеждията ви. Желая на Боян цялото здраве на света!
, дано оттук нататък нещата се развият по най-добрият начин и никога повече не влиза Боян в болница
.
?Ти започна ли да свикваш ?Снимки нещо ще пуснеш ли някъде? 
Пожелавам на всички дечица много здраве и късмет!
по независещи от мен, служебни причини. А от отпуска сме се затрупали, пак по независещи от нас причини. Освен Гергьовденското ходене сега до Гърция, за лятото нищо не мога нито да кажа, нито да направя. Май пак ще се излиза в отпуск от днеска за утре. Ако въобще се излезе 

, много обичам когато има сняг, а е слънчево...
, сама с Лори не бих отишла зад граница...

Малко по-рано, ама ... така са решили.
Покрай хубавото време по цяла седмица забравям за компютъра, ама то лошо няма! 

Аз от известно време се поразписвам в друг подфорум, ама днес реших да хвърля едно око дали старите дружки са още тук и ми стана едно милоооо 

засега!!! 
Препоръчани теми