Юнчетата ни растат щастливи, умни, весели, красиви!

  • 64 412
  • 761
# 390
Таня, честито мила! Да сте живи и здрави и 4-мата!

Мама Светла, много ми стана мъчно за вас. Дано с тези изпитания на волята да свършат премеждията ви. Желая на Боян цялото здраве на света!
Виж целия пост
# 391
Ох, мамо Светле, преживели сте истински кошмар  Sad , дано оттук нататък нещата се развият по най-добрият начин и никога повече не влиза Боян в болница Praynig.

Дени, как сте? Преборихте ли вируса? Бебка слуша ли  Grinning ?Ти започна ли да свикваш ?Снимки нещо ще пуснеш ли някъде?  Heart Eyes

Виж целия пост
# 392
Благодаря ви за милите думи, момичета   bouquet Пожелавам на всички дечица много здраве и късмет!
Боян вече се възстанови почти напълно и не спира да препуска, въпреки постоянните забележки от моя страна. От понеделник е време да се връща на градина, а аз на работа.

А къде се губите всички?
Планирате ли вече лятната почивка и къде мислите да отидете?
На нас кризата се отрази много осезаемо, но въпреки това смятаме да отидем на море. Миналото лято ходихме два пъти - веднъж на нашето черноморие и веднъж на гости в Гърция. Незнам дали е от това или просто случайно съвпадение, но Боян тази зима почти не е боледувал.

Ходили ли сте с децата в Турция? Аз много се изкушавам, предвид разумните цени и добрите отзиви от приятели. Притеснява ме само дългия път и влаченето на багажи по автобуси и самолети ... като се знам колко неща мъкна всеки път  Embarassed
Виж целия пост
# 393
Аз за 3-та поредна година нищо не мога да планирам  Close по независещи от мен, служебни причини. А от отпуска сме се затрупали, пак по независещи от нас причини. Освен Гергьовденското ходене сега до Гърция, за лятото нищо не мога нито да кажа, нито да направя. Май пак ще се излиза в отпуск от днеска за утре. Ако въобще се излезе  Close

Иначе по въпроса Светле, да бих си завела детето където и да било. Не ме притеснява пътуването.
Виж целия пост
# 394
Малко съм претрупана и време няма хич.
Качих малко снимки от вчерашното тържество-концерт в градината.

За морето - мислим да ходим пак на Царево. Може да е за няколко дни, ама...
Не сме излизали от България все още, като гледам и скоро няма да стане.
Не мога да помогна със съвет.
Виж целия пост
# 395
Превет милички  Hug
Ние това лято сме на нашето си море, Гърците ни ядосаха ...
Сега също сме се отдали на почивка, Лори я изпратихме при майка ми и сестра ми, а ние с любимия след мъничко тръгваме към планината, за няколко дни  Grinning , много обичам когато има сняг, а е слънчево...
За Турция и аз се замислям, Лора вече е голяма, обаче на мен понякога и в кола ми става лошо, а хапчета сега не искам да пия и единствено това ме тревожи, иначе като сме с таткото ми е едно такова сигурно и накрая на света да отидем, знам, че ще се грижи за нас  Grinning, сама с Лори не бих отишла зад граница...

Ели, страхотен е Гого с носия, един такъв напет и щастлив, момък за чудо и приказ  Grinning
Виж целия пост
# 396
Гого е истински млад левент  Laughing А този концерт по какъв повод е бил?
При нас сега подготвят тържество по случай 45 годишнината на детската градина, та утре трябва да търсим бяла риза и бинокъл за някакъв моряшки танц  Simple Smile

Към Турция клоня, щото гърците наистина се държат с пренебрежение към българите, а пък ми се ще да променим малко - на нашето море не сме ходили само 2005.
Иначе отпуските и при мен досега винаги са били проблем, ама тази година фирмата е в много тежко състояние и не сме се претрупали с работа. За мъж ми не искам да коментирам. При него с отпуските е още по-зле.
Виж целия пост
# 397
За края на учебната година Simple Smile Малко по-рано, ама ... така са решили.
Тържество-концерт, с Роси Кирилова и Буфосинхронистите.

Отпуските ги оправяме, ама повече от една седмица накуп не може при мен. Свиква се.
Виж целия пост
# 398
Миналата година ходихме с децата в Турция. Много ни хареса на всички, искаме пак да отидем, но едва ли ще ни се падне тоя късмет. Наистина единствения проблем беше пътуването, защото сглупих и избрах автобус. За тези, които не са ходили, мога да кажа, че по пътя до Кушадасъ просто няма начин да се загубите, има табели през 10 км и почти всички говорят английски. Още съжалявам, че не тръгнахме с колата...
А за лятната почивка - засега се очертава Вонеща вода за 1 седмица. Ще гледам да съчетая полезното с приятното - през август клуба, в който играя народни танци, провежда едноседмичен семинар - хем аз щастлива, хем мъжо и децата ще си починат в планината
Виж целия пост
# 399
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ ДНЕС!

Аз да почерпя за моите Георгевци:
http://www.lekar.bg/uploads/images/012250f1448bbea871bb034ac0c7574fd4cf06.gif
http://zdraveto.namama.net/wp-content/uploads/2010/03/tisch_00_d … rtsch_338308g.jpg
http://www.lauracatering.com/i/dishes/s_73big.jpg
http://www.bis.bg/fsh/8/4/e/1/2/30977/albums/e/f/f/10679/d/5/0/372750.jpg
Виж целия пост
# 400
Ели, да са ти живи и здрави Гоговците! Много здраве и късмет за цялото семейство   bouquet

Почерпката е много вкусна  Hug
Виж целия пост
# 401
Привет, момичета Hug Покрай хубавото време по цяла седмица забравям за компютъра, ама то лошо няма!
Сети, ще кача снимки, ноо чакам 40-я ден за всеки случай... не, че съм суеверна, но  Crazy
Иначе снимковият материал се трупа... свикваме едни с други... ден с ден не си прилича, ту има силни колики, ту не чак толкова... малко по-трудно е с мъж и две деца вкъщи - докато сготвя, изчистя и т.н. .. не е само с бебето да се занимава човек ... но това е реалността на всички семейни майки с 2 деца, така че няма какво да се оплаквам  Embarassed
За лятна почивка - ние май ще пропуснем или септември ще видим, евентуално. Марк сега е на Хисаря, покрай 24 май ще ходи на море за 1 седмица и после през август сигурно пак с баба си... Той нали няма документи нито разрешение от баща си да пътува, така че заради това сме вързани в БГ ако искаме Марк да е с нас..
Честит имен ден на Георгиевци и Гергани - да са ви живи и здрави  bouquet
Виж целия пост
# 402
Здравейте момичета  Hug
Незнам колко време мина откак последно съм се разписвала, ама май беше когато се роди бебина, тъй че е повече от година май  newsm78 Аз от известно време се поразписвам в друг подфорум, ама днес реших да хвърля едно око дали старите дружки са още тук и ми стана едно милоооо  Heart Eyes
Мисля ви от доста време, откак е влезъл май и наближава РД-то на ''юнчето '' де.
Дени, честита ти Карина, да расте здрава и красива и батко и Марк да я слуша, а да не е като нашия да гледа все мизерийка да и извърти  Heart Eyes
За други новини незнам, не съм чела много назад. Много ви поздравявам и целувки на децата. Ще поогледам, ако стигна до там и снимка ще пусна да ни видите.
Много Hug засега!!!
Виж целия пост
# 403
Оооо, Бетинке, честит ти Калоян   bouquet
Той голям мъж вече, де, ама аз сега се информирах.
Много целувки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 404
Деничке, честито момиченце, да ти е жива и здрава! Вие къде живеете сега, не може ли някъде да се засечем с колички или сложна работа!

Мамо Светле, евала ти за упоритостта и куража. Радвам се, че всичко е приключило благополучно. Странно как само един доктор може да стигне до правилния извод, добре че сте попаднали на него.
хич и не се квалифицирай като старица, много моля. Аз ставам на 35 и съм си много жизнена и енергична, пупу.  Mr. Green

Мона, благодаря. Напиши некой ред за острова! И на теб целувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия