В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 71 280
  • 750
# 420
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ на малките ни сладури и сладурковци!   newsm67 Нека да растат усмихнати и безгрижни!И нека да има повече  и най-вече чисти  детски площадки и градинки в града ни където да ги водим да си играят!
В тази връзка да пиша че площадката пред Перфекта на Рилите ще има официално откриване днес от 18 ч дано не завали и децата да успеят да се позабавляват!
Виж целия пост
# 421
Здравейте аз също съм от Кърджали! Приематели  ли нови попълнения.  Hug
Виж целия пост
# 422
Здравейте аз също съм от Кърджали! Приематели  ли нови попълнения.  Hug
Добру дошла! welcome
Виж целия пост
# 423
dkavr, моят малък син също е на ясла в Райна Княгиня. Днес погледнах, че в групата има Виктория - ние сме в Зайко Байко!
Виж целия пост
# 424
 Здравей plamena80 ! И ние сме в зайко байко:)
 Значи са  в една група!:) А сега в първа група са ни приели в русалка.Вие в коя сте?Дано да са заедно..Simple Smile
Виж целия пост
# 425
Ние сме приети в Бон бон. Познавам госпожите на група Русалка - много са добрички. За съжалиние Иван не е в нея, а много исках. След като излезнаха резултатите разбрах, че можело да се избира в коя група да се запише детето , но преди да излязат списъците Cry
Виж целия пост
# 426
Ние сме приети в Бон бон. Познавам госпожите на група Русалка - много са добрички. За съжалиние Иван не е в нея, а много исках. След като излезнаха резултатите разбрах, че можело да се избира в коя група да се запише детето , но преди да излязат списъците Cry

Ами ти все пак може да пробваш ако искаш да го преместиш..дано да са добрички госпожите вчера се видях с едната и мн ми хареса.Вие ходите ли още на ясла?Ние да и се чудя до кога да ходим Thinking От другата седмица почвали сборните групи
Жалко че не се запознахме по-рано..ти сигурно работиш вече и не ти остава много време за интернет.. Wink
Виж целия пост
# 427
За съжаление Иван ще ходи до 11.07 сборни несборни нямам избор,тогава излизам в отпуск.Само дано не се разболява, че изкарахме много тежко зимата. Утре ще отида да питам дали мога да го преместя. fingerscrossed
Ти най - вероятно си в майчинство и ще те накарат да си я гледаш.
Виж целия пост
# 428
Ами аз съм в майчинство но с двамата е леко циркаджийска програмата вкъщи. #Crazy Та и Вики поне до края на месеца мисля да си ходи на ясла.И ние много боледувахме зимата и мисля тази година от края на лятото да почнем с Цитросепт и може би още нещо,та дано следващата зима мине по-добре.Успех утре,дано се преместите:) newsm10
Къде се изгубихте другите мами от темата?Всички ли сте на работа вече?
Виж целия пост
# 429
Здравейте!
Иначе ние сме добре. С Кати си се гледаме. Вече започвам да се замислям кво ще я правим след юли месец. Хич не ми се ще да я пращам на село, ама така се очертава.За да може аз да си търся работа.Ще умирам от притеснение как ще се оправя свекървата с нея, тя е доста възрастна вече. Както и да е, да не ви занимавам вас...
Иначе Кати е добре. Дивее си по в къщи, навън още повече дивее. Опитвам се да и измислям места, където да я водя, ама то във Възрожденци щото много има  ooooh! Хубаво , че поне пред наия блок има хубава площадка. Таткото като си е в къщи, ходим по парковете и така.
Аз ще почвам шофьорските курсове. Та ще си имам занимание. Кати пак е проблемна, ама ще разчитам на сутрините, в които баща и тръгва по - късно на работа.
Аз да попитам.... Някой ми беше споменал, че във Веселчане имало детска ясла, където приемали целогодишно деца. Знаете ли нещо по въпроса, защото ако е така, това ще ни е варианта преди да пратим кати на село. Вярно, че ми идва малко на майната си, ама ако успеем да се организираме с татко и, може да помислим по въпроса.По - добре ще е отколкото да я пращаме на село...
Виж целия пост
# 430
Ами аз зная там за ясла Щастие,но нека и Хриска да пише че е по-наясно. Само да отбележа че до седмица -две в повечето ясли и градини започват сборните групи и става малко "разхайтена команда"... Peace
Виж целия пост
# 431
Във Веселчане до Балатоните има детска градина с ясла - може би там. Детска градина Орфей ( до училището Майстора) няма ясла.  Peace
Виж целия пост
# 432
Здравейте!
dkavr, нямам много време да пиша, че много работа ми се струпа напоследък и то преди лятната отпуска  ooooh!. Гери и тя ще ходи поне до началото на юли, а после тъй като ще са сборни групи, мисля че баба й ще я гледа. Иначе на нас са започнали да ни дават зор още от май месец, че нали уж баба й била учителка и нали щяла да я гледа, а не правят сметка, че това го решавам аз, а не те, но това е друг въпрос.
В кв. "веселчане" има две ясли. Едната е тази в която е Гери- "Щастие"-намира се до Балатоните, а другата е под Орфей-те и мисля, че се казваше "Орфей". Там също имат ясленска група.

Александра, в "Щастие" приемат почти целогодишно, тъй като Гери беше записана за септември, но тръгна декември, но точно юли месец едва ли ще ти я приемат, тъй като са сборни групи и няма как да стане. Трябва май при всички положения да изчакаш до септември, но ако не си подала документи по-рано, т.е. ако тепърва ще ги подаваш, мисля, че няма да могат да я вземат. Ти пак пробвай, защото не се знае, може и да има някое свободно място. Успех,!

plamena80, аз мисля, че има ясла, тъй като ходих да подавам там документи миналата година, но нямаше места.
Виж целия пост
# 433
Хриска, благодаря ти за информацията. Със сигурност не искам за юли месец, да видим - септември.... Ще го обсъдя веднъж и с баща и, да видим какво ще измислим, дано нещата се уредят така както аз ги искам и да не се налага да прекарва цяла година на село   Praynig
Виж целия пост
# 434
Извинявайте ако съм дала грешна информация, но преди нямаше( когато Марти трябваше да ходи на ясла) приемаха ги направо в 1-ва група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия