В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 71 279
  • 750
# 450
Здравейте мами,искам да ви помоля да ми дадете идея за рожден ден на децата ми ,къде може да го празнуваме.Ние живеем в Благоевград,но аз съм от Кърджали и сега ще празнуваме рождените дни в Кърджали.Не съм много запозната със заведенията там и какви са условията и заплащането.Само не искам да има детски кът, защото само там си седят и забравят че има ЧРД.Много ще съм ви благодарна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 451
bebe6oni, колко са големи децата ти и по кое време на деня ще празнувате?
Виж целия пост
# 452
Здравейте! Много ни е пуста темичката нещо. Явно всички са на море или на почивка  newsm78
Виж целия пост
# 453
Здравей Хриска! Simple Smile
Как сте? Гери оздравя ли? Ние също не бяхме в градагоре-долу 3 седмици и се върнахме с някакви летни вирусчета,надявам се до края на седмицата да сме ок.Изписаха ни някакви хомеопатични лекарства-Шуслерови соли Thinking НЕ ги бях чувала, но мисля че съм доволна. НЯкой друг ползвал ли ги е да сподели?
Виж целия пост
# 454
Здрасти! Да, Гери вече е добре. Какви са тези соли и аз за първи път ги чувам. За какво се дават? И аз ще се радвам някой да сподели, въпреки, че не съм много фен на хомеопатичните лекарства, но ще се радвам да получа информация. Peace
Виж целия пост
# 455
 Момичета, спешно ми трябва мобилния номер на д-р Спас Пасев- ортопед, че утре ми се иска да заведа бебето на преглед, а не ми се разкарва напразно, ако няма да го има кабинета. Ако някой го има моля да ми пише на лични. Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 456
Момичета, спешно ми трябва мобилния номер на д-р Спас Пасев- ортопед, че утре ми се иска да заведа бебето на преглед, а не ми се разкарва напразно, ако няма да го има кабинета. Ако някой го има моля да ми пише на лични. Благодаря ви  bouquet

http://www.rating.hapche.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B8%D0%BD … D1%81%D0%B5%D0%B2
Виж целия пост
# 457
ето и мобилен: др Пасев 0887385265
Виж целия пост
# 458
Здравейте  Grinning,
Какво ли е станало с бебешони и празненствата  newsm78.
Хомеопатията се опасявам, че не действа, ако не е предписана от лекар - хомеопат след обстойно интервю. Един и същи препарат при един човек може да лекува ухо, при друг око, при трети нещо съвсем различно.
Fraqueza, първо детенце ли е? Наскоро имах приятна среща-лекция с бъдещи мами, с които говорихме за " Десетте стъпки за успешно кърмене". Като се съберат желаещи веднага мога да насроча и друга  Simple Smile, та ако някой има желание или познава майки, които има, може да ме потърси туk  www.podkrepazakarmene.com
Лятото почти свърши, но смятам да му се порадваме с децата докрай  Simple Smile
Виж целия пост
# 459
detelini  първо ми е...Вече нямам търпени да стане декември Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Привет!
НЕ съм се вясвала отдавна тук.
Иначе сме добре, Кати расте и дивее, аз и ходя по петите... вече стана на 2 години.  Нищо интересно няма при нас.
Предстои да видим какво ще стане с яслата. Нали бях споделила че може да ходи в ясла, където хич не ми се ще. Та явно тайничко се надявам да не се адаптира и да се наложи да я спра...
Виж целия пост
# 461
Ей, момичета, съвсем се изгубихте...
Сега като се влоши времето, дано почнем по - често да пишем...
Иначе ние сме добре.Яслата я отллагаме все още, че точно преди да тръгне, Кати се разболя, и после пак ... това дете две години не беше боледувало, сега за две седмици си навакса.... Вчера получих шанс да я запиша на ясла в Орфий, прозвуча ми много добре /сега са отворили яслена група там май/, но като се замислих колко далече ми идва /живеем в стотните блокове на Възрожденци/ и нещо ми секна ентусиазма. Май ще си ходи в Ян Бибиян, може да не ми харесва, ама идва малко по близо като гледам, то с такситата яслата ще ми излезне златна  ooooh!
Виж целия пост
# 462
Ами ако имаш възможност изчакай още една година и я запиши направо в градината ,която искаш,но документите подай още сега.....
Виж целия пост
# 463
Здравейте, момичета. Нахълтвам в темичката ви, защото сте ми наблизо и може би някоя от вас ще се заинтересува, че продавам детско обзавеждане, което включва легло с 2 чекмеджета отдолу с матрак / матракът е в отлично състояние, защото винаги слагах надматрачна+одеяло/, към леглото има ракла+нещо като библиотека, бюро за компютър с 4 чекмеджета, гардероб. Ползвано е 1 година. Налага се да продавам, защото се местя. Нямам снимки, т.к. загубих кабела, но ще намеря начин да кача. Намира се в Хасково. Мебелите са в много добро състояние, бих казала отлично. Цената е 400лв.
Предстои ми преместване и няма къде да ги сложа, и за това реших да пиша в кърджалийската и димитровградската теми, че съм на зор.
Виж целия пост
# 464
Хей, цял месец никой не е писал. Бива ли така?!
За нас какво да кажа. Добре сме, едно и също. Аз все още протаквам шофьорските курсове, досега триста пъти да ги бях изкарала, ама така е като няма кой да гледа Кати като се налага. Чак от толкова протакване ми стана едно досадно и отегчително...
Кати е добре, ходи на ясла. "Ян бибиян" в крайна сметка се оказа добър избор за нея. Не са много деца, обръщат им внимание, занимават се добре. Превърнала се е в любимка на персонала, когато и да ида да я взема все някой я е гушнал. Така и тя свикна много бързо, и въпреки че често се налага да прекъсваме поради скоростта с която улавя разни яслени вируси, връщането после не е проблемно. Като цяло съм доволна. Ако можеше и по - малко да се разболява, ама какво да се прави... Прави опити да казва нови думи, даже и да брои Laughing Не може да говори още, ама знае някои числа  Laughing
Я всеки бързо да разказва нещо ново и интересно, или нещо старо и неинтересно, ама да пише...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия