В КЪРДЖАЛИ живота си тече - лято, зима, все ни е добре (3)

  • 71 271
  • 750
# 480
За игрите при студено време,нашата малката си се занимава сама,конструктори,една малка кухня и готви на куклите си и разни такива неща,все си измисля нещо за разлика от мен  Blush
Виж целия пост
# 481
Честита 2012 г майки от КЪРДЖАЛИ!!Да са ни живи и здрави децата и мнооого да ни радват!
Виж целия пост
# 482
За много години!  Нека новата година донесе повече доброта,здраве и усмивки!
Виж целия пост
# 483
За много години момиета!Да сме живи и здрави и много да ни радват дечицата!
Аз вече се радвам на своята кукла,само много ми е кофти заради времето...Че сме като затворници сега!
Виж целия пост
# 484
Да ти е жива принцесата! Много ,много радости и успехи да носи на мама и тати!ЕЕ споко и ние сме декемврийски бебета,първия месец изобщо не излизахме....
Виж целия пост
# 485

Fraqueza, да ти е жива и здрава малката принцеса! Да носи много радост на мама и тати, и да огласява света със смеха си Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Fraqueza Жива и здрава да е!
Как сте мами,снегът доста ни затрупва вече  Crazy
Виж целия пост
# 487
полудяваме вкъщи.. и  отвреме на време на  снега.... #Crazy  Laughing
Виж целия пост
# 488
Аз съм на работа.  До вчера беше на градина, обаче днес реших да я оставя у свеки, тъй като не е на работа. Хем да си поиграе на снега, хем да е на по-топличко, че в градината им май не е много много топло.
Виж целия пост
# 489
И нашата си е вкъщи от януари някъде,страх ни е да я пуснем на ясла
Виж целия пост
# 490
момичета ,привет!Как сте?
Моля кажете ми къде има ясли в Кърджали?Казаха ми още сега да и подам документи,че после нямало да ни приемат като станем на две...И да ми препоръчате кожен,че нещо имаме проблеми,а не знам къде да я заведа?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 491
Здравейте момичета,

В Кърджали започват срещи-лекции провеждани от Национална Асоциация " Подкрепа за кърмене".Ако имате познати бременни или скоро родили майки, които биха се заинтересували от информацията, моля споделете я. Първата лекция е тази събота, 31.03.2012 г. На разположение съм за всякакви въпроси. Ето и пълната информация за събитието.
http://www.facebook.com/events/168705643249524
Виж целия пост
# 492
Привет мами...
Може ли да ми опишете как минава една ваша консаултация...Какво ви пита доктора,мери ли фонтанелата,дават ли ви съвети за захранване и при кой лекар сте...Иска ми се да разбера всички ли педиатри в Кърджали не си вършат работата или само нашия...
Виж целия пост
# 493
здравей,
фонтанелата се проверява да,до определено време,съвети за захранването ми е давала моята лекарка,но и аз доста четях и я разпитвах.мерене,теглене...това беше
Виж целия пост
# 494
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ!МОЛЯ ВИ,ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ДОБЪР ПЕДИАТЪР В КЪРДЖАЛИ  /И ПОНЕЖЕ ТОВА Е ОТНОСИТЕЛНО ПОНЯТИЕ,ПОНЕ ТОЗИ,ОТ КОЙТО ВИЕ СТЕ ДОВОЛНИ/-ЩЕ ВИ БЪДА БЛАГОДАРНА!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия