Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са плановете за срещата в Пловдив?
Как потребителите реагираха на новата тема във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на живота и наследството на Майкъл Джакссън, включително предстоящи събития, продажби на албуми, интервюта и теми във форума. Участниците изразяват мнения, емоции и информация за предстояща среща на феновете в София, споделяйки идеи за популяризиране чрез пускане на балони с хелий и обсъждайки новини и интервюта. Те също така споделят снимки, видеоклипове и теории относно смъртта му, като някои вярват, че той може да е жив. Други изразяват скептицизъм по отношение на тези теории. Форумът обхваща различни аспекти от живота и кариерата на Майкъл Джакссън, включително спомени, чувства и съмнения относно смъртта му, както и събития като кражби от дома му и снимки от репетициите за концерти.
-
Какви са плановете за срещата в Пловдив?
-
Как потребителите реагираха на новата тема във форума?
-
Как реагираха потребителите на увеличените продажби на албуми на Майкъл Джаксън след смъртта му?
-
Какви са реакциите на участниците относно предстоящата среща на феновете на Майкъл Джакссън?
Аз си взех една на Randy Taraborrelli, биографична, уж бил приятел на Майкъл в някакъв етап от живота му, но май наистина е копи-пейст от тук оттам...Но не е жълта и измислена.galiushana, чети си Лунната разходка - истинско е.
Огромна загуба!
В смисъл, не е нужно съчувствие, защото това беше голяма драма, когато бях тийнеджърка, от много години вече не е. Просто приех това, че изглеждам по този начин и съм ок. Проблемът при това заболяване са хората, защото извинявайте не искам да обидя никого, но ние хората може да бъдем много... първосигнални. Спомням си как хората от любопитство се вторачваха в мен и започваха да ме разпитват, дори съвсем непознати хора на улицата, аз разбира се зная, че не е заразно, но и това са ме питали... Не ми се мисли това същото как го е изживял Майкъл, да дава обяснения защо е така...