фоликуметрия , имам въпрос?

  • 6 696
  • 62
# 45
Тогава стискаме палци да не е в събота  fingerscrossed
Късмет и успех  Hug
Виж целия пост
# 46
Mentha, успех и дано нацелите момента.
Виж целия пост
# 47
Благодаря ви, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 48
Мента,
ето как ще се ориентираш по-точно:
- при един съпортен фоликул, доминантния расте с по 2мм на ден
- при два съпортни фоликула, доминантния расте с по 2,5мм на ден
- при три съпортни фоликула, доминантния расте с по 1,5мм на ден

Това правило, разбира се, е относително, но горе долу така стоят нещата. Стискам палци за инсеминацията! Praynig Hug
Виж целия пост
# 49
_Hope_,   bouquet
Днес беше измерен доминантен фоликул 16 мм, лигавица 8 мм.
За 2 дни е порастнал с 4 мм, иначе нещо не съм сигурна колко са съпортните, има един по-малък, и един-два, които не ги броя, защото те са едва видими на монитора.
Виж целия пост
# 50
Ще използвам темата за едно може би глупаво въпросче. Колко милимертра трябва да стане фоликула, за да се спука! Мисля, че някъде четох, че 20-21мм е много голям и яйцеклетката е стара! Ако знаете нещо повече споделете- ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 51
Добре е 20-21 мм.Не е стара яйцеклетката.Под 18 мм и над 24 мм се предполага, че не е качествена.На мен при 20 мм ми слагаха прегнила.
Виж целия пост
# 52
Благодаря Peace
Виж целия пост
# 53
Ще използвам темата за едно може би глупаво въпросче. Колко милимертра трябва да стане фоликула, за да се спука! Мисля, че някъде четох, че 20-21мм е много голям и яйцеклетката е стара! Ако знаете нещо повече споделете- ще съм благодарна!
Моята докторка каза, че горе долу между 20 и 25мм. е нормално да се спука фоликулът.
Предния цикъл фоликулът ми се спука на 22мм.
Виж целия пост
# 54
И аз да кажа: 20-21 мм си е съвсем ОК.
Виж целия пост
# 55
ре6их да пи6а , zа6тото аz отворих темата,

та zа моми4етата които сега 4етат zа първи път, обоб6тението ми е 4е фоликометрията е едно много хубаво не6то Simple Smile.......zабременях о6те от първия път....и бях много 6тастлива след дългото 4акане, е сега 9 седмици по късно отново съм в редиците на "искам бебе", направих аборт, но това няма връzка с фоликуметрията..... препоръ4вам я на вси4ки и смятам пак да се въzполzвам от нея Simple Smile
Виж целия пост
# 56
Много съжалявам, че си загубила бебето Rolling Eyes , но както сама каза отново си редиците и скоро ще се зарадваш Simple Smile Искрено ти го пожелавам!  Моята лекарка също ми правеше фоликуметрия, а аз мерех БТ и въпреки това  не стана толкова бързо Cry
Виж целия пост
# 57
И аз този месец бях на фоликуметрия. На 10 ден / 26-27 дни цикъл / имаше няколко фоликула, доминантен-10 мм. На 15 ден сутринта ходих и Д. каза, че овуто е минала-имало жълто тяло. Възможно ли е - много бързо ще да е раснал ?? newsm78
Виж целия пост
# 58
Другарката певица Рени, тук прочетох, че фолилула нараства средно с по 2 мм. на ден.
Щом на 10-ти ден е бил 10мм., то следва на 14-ти ден да е бил 18мм. , а на 15-ти ден 20 мм. Мисля, че е напълно възможно Овуто да е била на 14-ти ден или да се е пукнал рано сутринта на 15-ти ден. Нали яйцеклетката във фоликула е годна за оплождане и фоликула готов за пукане след като достигне 18мм., това пак от тук съм го прочела. Така, че май си е напълно вероятно и май си е растял нормално. newsm78
Виж целия пост
# 59
и аz мисля 4е е въzможно, да е минала овулацията, zатова съм ре6ила, 4е 4уя ли следва6тия път 10 / 11мм доминантен, по4ваме с опитите преz ден, та да не иzпускам, така де като 6те се дебнем..... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия