Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните характеристики на децата, които предизвикват родителски загриженост във форума?
Какви са основните умения и интереси на децата, които се грижат за родителите си във форума?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени родителите на децата във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните характеристики на децата, които предизвикват родителски загриженост във форума?
Децата, обсъждани във форума, варират по размер, тегло и умения; те обаче споделят някои общи черти. Те се описват като паметливи, комуникативни и способни да се грижат за себе си. Освен това имат интерес към различни дейности като рисуване, пеене, танци и спорт. Въпреки това има загриженост относно развитието на децата, включително трудности при изговаряне на определени звуци, броене и писане умения. Освен това някои деца показват непокорно поведение и използват обидни думи.
-
Какви са основните умения и интереси на децата, които се грижат за родителите си във форума?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени родителите на децата във форума?
-
Какви са новите интереси на децата в предучилищна възраст?
-
Какви са разходите за учебни тетрадки и други пособия в детските градини?
,но и както каза OnkoPonko темичката скоро не е била на преден план
), сега стигна до отговорното решение, че няма да консумира нищо сладко, защото вече му излизат постонните зъби и иска да си ги пази
, ще видим колко ще издържи
.
за жалост. Януари ще се пробваме пак в Двореца на децата 
.Ние сме доста едри ръст130 и 26 кг.Ходим на плуване и англииски език.До компютъра го допускам от време на време и сам се оправя с него.Ходи на детска от почти 2 годишен.Сам се оправя със всичко.Много ми помага за пазаруване и чистенето в къщи.пишеме буквите и цифрите но за четене още не се тормозим.Знаеме събиране и изваждане.Обича да строи с конструктори и да реди пъзели.много е умен и любопитен.Вече сменихме 2 зъбчета преди 2 месеца.И наи интересното е че постоянно ми надува главата че сега не е предучилишна.От скоро почна страшно да капризничи с яденето
нищо не яде нищо не обича абе и това ще отмине ама това е най кошмарния период.За другото не се оплаквам само за яденето
...е,разбрали са се.