Съпруги,чийто мъже пътуват 10

  • 51 284
  • 733
# 30
Марка, става Laughing - аз тези килца трябва с нещо да ги поддържам....иначе радио Ереван ще съобщи прискърбно "...язък за хубавата жена" Wink
Виж целия пост
# 31
ЛЕНОЧКЕ- и аз тъй знам от радио Ереван- не пипайте хубавата жена Wink
На линия съм ама едва сега. Тресна ли ви Русалчици? Ама се уплашииих
Виж целия пост
# 32
Голям майтап - трусът съвпадна с центрофуженето на пералнята - помислих си "егати пералнята, разтресе цялата къща" Shocked
Виж целия пост
# 33
 Simple Smile
Виж целия пост
# 34
ДобрЮутрУУУУУУУУУУ Русалкитееееее Hug
Как спахте снощиииии. Аз уж курназ ама Ич нИ спах спокойноУУУУ

Виж целия пост
# 35
Тъй като вчера не усетих труса спах много спокойно.Имам пълни 9 часа сън(за красота) и  се чудя какво да сътворя на хлапетата.Всичките им предложения за вечеря са едни засукани,че чак не искам да започвам.Картофени кюфтета и други такива идей.На това топлото хич не ми се иска да готвя.
Виж целия пост
# 36
Марка Hug
а и да пържиш картофени кюфтета по това горещото направо си е инквизиция. Те какво? да няма за нещо да ти връщат newsm78
Я по една салата да лапат и да не се правят на важни Wink
Виж целия пост
# 37
Добро утро момичета нека да се похваля с нашия нов член в семейството ни голяма ни е радост на всички  http://snimka.bg/album.php?album_id=408128
Виж целия пост
# 38
Тутуне,честит нов обитател на домът.Много е хубав.Да си го гушкате,обичате и да прави по-малко бели.Делти -мойте от време на време така решават да ме тормозят.Да ми покажат колко много ме обичат.Намерих им цаката.Те приготвят вечерята(картофени кюфтета)  chef  chefа аз наглеждам.Да си призная много бяха вкусни.Дети тебе кога шъ та видим да ни покажеш сладкарницата и да съ запознаем на живо а не само от нета.Твойто батку кога шъ са качва на коръбъ.
Виж целия пост
# 39
Тутун, честит ви "чурльо" Laughing - да ви е жив и здрав и много, много радост с него Hug
Марка, браво, нека да готвят дечурлигата......моят синковец днес става на 15 години - строила съм сестра му и племенницата /13 и 14 години/ да правят торта - има бишкоти, сметана за разбиване, течен шоколад - да творят на воля рожбите, а от мен - кюфтета, пържени картофки и салатки Laughing
Виж целия пост
# 40
Леночкеее, да ти е живо и здраво момчето, да кара по спокоен пубертет, че и ти да си спокойнаааа. И да му е леко във училище, разбира се. Най-важното да ви е много здрав и щастлив!!!

 А ТОВА  ЗА ТЕБЕ- ТОВА Е И ТВОЙ ПРАЗНИК Hug
ТУТУН- колям лъФ си имате беййййй smile3501 много Убавичъъъъък Laughing
МАРКА- у нИделята ще заминава БаткУ. Качват го emergency.
Сладкарницата със баклавите е у МолО Варна. Значи скоро шЪ сЪ Фидим на живУ newsm47 Не ми се оди по молове ама съм ти обещала бЪклЪвЪ smile3503
Виж целия пост
# 41
Лени,честито ти пораснало момче.Да Ви е жив,здрав,много да ви радва и малко да ви ядосва.За теб.Наздраве
Виж целия пост
# 42
Здравейте русалки!
Уф тая работа край няма.А аз от всичките нерви и от работата сега взех че станах 42 кг Mr. GreenВчера с триста схеми и лъжи се измъкнах и ходихме с Коси и негови приятели в Бургас на мач-беше супер,аз обожавам футбол

Лени честит ти рожденник,да ви е жив и здрав и много да ви слуша  bouquet
Делти лошо,че баткутУ ти ще заминава толкова скоро Hug
Тутунче мале както обичам кученцааа,това е много сладичко Heart Eyes
Мацки,някой може ли да даде отзиви за Ахтопол?
Лека вечер ви желая
Виж целия пост
# 43
Лени да ти е жив и здрав рожденника да ти е вечна радост и упора,И се извинявам за закъснялата честитка,Това е за него Поздрави на всички и приятен ден
Виж целия пост
# 44
Здравейте, мили морячки и хиляди благодарности за поздравленията Laughing Hug
Снощи така преядохме, че едва заспах, а сутринта трудно се излюпих... Wink
Днес мислехме за плаж, ама пясъкът ще е мокър - по-добре да излезем на разходка/нещо ме мързи и нищо не ми се прави в къщи/
Делта, лек рейс на момчето ти, и не съм се отказала да се черпим у МОЛЪ Wink
 Ани, как се развиват нещата при вас? Стига си отслабвала - съвсем ще ме засрамиш Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия