Из курорти и чукари, дружно четата ни шари! Идвайте, другари! - 18 част

  • 24 702
  • 442
# 240
остров Кюрасао, Willemstad
Виж целия пост
# 241
45- Кюрасао?
Виж целия пост
# 242

да, остров Кюрасао, а моите снимки са от столицата Вилемстад  Peace

опс не видях, че Dobitu вече е познала  Wink

и двете пускайте  Grinning
Виж целия пост
# 243
43 американска военна база в Geraldton, Австралия  newsm78
Виж целия пост
# 244
Гледам ТВ и видях че Обама има рожден ден, но никой в Белгия не говори за връх Обама като подарък..  ooooh!
Говори се за посещението на Клинтон в Северна Корея, за да освободи двама американски журналисти...
Виж целия пост
# 245
Гледам ТВ и видях че Обама има рожден ден, но никой в Белгия не говори за връх Обама като подарък..  ooooh!
Говори се за посещението на Клинтон в Северна Корея, за да освободи двама американски журналисти...


и двете бяха подарък  за ЧРД Peace
Виж целия пост
# 246
44 да не е Боги пийк по случай ЧРД на Обама  newsm78


Peace

44 Връх Обама

По случай 48-мия рожден ден на президент Обама, Антигуа и Барбуда му подариха име – прекръстиха най-високия си връх на негово име.

Предишното наименование на върха е Блатистия връх  (Boggy Peak). Висок е 395 м и е част от планината Shekerley. Върхът е свързан с кървавата история на робите от плантациите на острова.

Министър-председатателят на Антигуа и Барбуда обявява решението да се преименува най-високия връх на страната в чест на първия чернокож президент на САЩ още на 5 ноември 2008 г. на. Част от поздравлението му към новия президент на САЩ след избора му е : „Your message of change will ignite hope and action in people of many countries who might still be passive in the face of inadequacies and injustice.”


Много интересно Grinning   Миналата година бяхме на Антига и обикаляхме с джип, това си е хълмче.
Но вече много известно.
Виж целия пост
# 247
Гледам ТВ и видях че Обама има рожден ден, но никой в Белгия не говори за връх Обама като подарък..  ooooh!
Говори се за посещението на Клинтон в Северна Корея, за да освободи двама американски журналисти...


и двете бяха подарък  за ЧРД Peace

 newsm78 Я пак? Освобождението на журналистите, преговорено от Клинтон, е било подарък за рождения ден на Обама ???

Я дай линк да прочета, че нещо пропускам...  Praynig
Виж целия пост
# 248
43 американска военна база в Geraldton, Австралия  newsm78

Не е американска, на другата велика сила е  Wink

Връх Обама...  ooooh!      Обама вече било навлезнало в жаргонната реч, израза - Много си Обама - може да се тълкува като : Много си готин  Crazy  Ей такива неща има по света...
Виж целия пост
# 249
... нямаше агенция, която да не го спомене в новините си!  Joy

И що за заблуждаващ жокер, тази новина липсваще тук. За много американци света започва и завършва с Америка...  Whistling

Иначе Обама си е симпатяга...  Peace
Виж целия пост
# 250
Извинявам се за оффа
MariaF, все пак аз говоря за България. А що се отнася за посещението на Клинтън - не съм го чела никъде.

Пускайте следващи снимки и моля за толерантност.
Виж целия пост
# 251
№ 46

                                       
Виж целия пост
# 252
46 е пускано, затова съм пас.

На 43 не му обръщате внимание  Crossing Arms Предназначен е за следене на обекти на височина до 40 000 км. над повърхността на Земята.   Намира се на територията на бивша съветска република. То аз почти ви дадох отговора.
Виж целия пост
# 253
46 - Kyaiktiyo или Златната пагода в Мианмар

Не съм го виждала преди, съвсем честно си го намерих в Гугъл - да си кажа Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Мисля, че съм познала, така че пускам снимка да върви играта Peace

47
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия