Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 679
  • 746
# 195
Буквите на Кларк означават ширината на крачето, за стандартно са води F, и съответно по реда на буквите в азбуката са за по-слабо краче и по-широко  Peace. Хората са си го измислили, а не като нас - всички в едно, един стандарт и тове е, няма друго, а после ами тези ми убиват и не са ми удобни................  Peace
Виж целия пост
# 196
Ави,ако скоро пускаш поръчка ще ме включиш ли с това панталонче-синьото,защото само за него не ми се пуска цяла поръчка
пиши ми
Виж целия пост
# 197
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.matalan.co.uk/pws/Home.ice Интересуваме дрешките как са като качество и размери.
Виж целия пост
# 198
Taзи вечер получих това от Римини :


Драги Клиенти!

Добре дошли в обновената web страница на Riminikids.

От 17-ти Август 2009 г. служителите ни в отдел „Връзки с клиенти “ ще бъдат с голямо удоволствие на Ваше разположение,за да имате специално и прецизно обслужване преди,по време и след като направите Вашата поръчка.

Лек и спорен ден

riminikids.com



И аз го получих на мейла, но като им разгледах формата за поръчка ми направи впечатление, че поленцето за описание на продуктите е само едно.......как ще се добавят останалите избрани от нас артикули  newsm78
Виж целия пост
# 199
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.matalan.co.uk/pws/Home.ice Интересуваме дрешките как са като качество и размери.
ами аз като бях в Англия съм пазарувала от Маталан - дрехите са добри, цените са ниски, в магазина имат дрехи и на Дисни с доста ниски цени, особено при разпродажба и си заслужава. Размерите според мен си отговарят.  Peace
Виж целия пост
# 200
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.matalan.co.uk/pws/Home.ice Интересуваме дрешките как са като качество и размери.

Имам няколко неща от тази марка. Особено момичешките рокли са страхотни. Много оригинални модели и като качество ми харесват.
Виж целия пост
# 201
ice и stryper Мерси
Виж целия пост
# 202
Съжалявам, Embarassedмай го коментирахте,но искам да поръчам от Некст тези дни,за да дойдат нещата най-късно началото септември.Нищо от старите дълги дрехи не ни става и няма какво да носим ако застудее.Та въпроса ми е  някоя от фирмите посредници работи ли в момента или всички са отпуска?
Вчера ходих в местен детски магазин и за дънки,българско производство за 9м.бебе ми искаха 29лв. newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 203
Съжалявам, Embarassedмай го коментирахте,но искам да поръчам от Некст тези дни,за да дойдат нещата най-късно началото септември.Нищо от старите дълги дрехи не ни става и няма какво да носим ако застудее.Та въпроса ми е  някоя от фирмите посредници работи ли в момента или всички са отпуска?
Вчера ходих в местен детски магазин и за дънки,българско производство за 9м.бебе ми искаха 29лв. newsm78 newsm78
Мисля, че новата фирма, която поръчва не е в почивка.
Виж целия пост
# 204
привет,следя ви редовно и се чудя и аз кога да поръчам есенни дрешки,не бързам още,
относно дрешите на адамс ,вчера бях облякла на малкта суитчера и и се замислих уж ми е дребна ,а и е точен,тя е почти на две години и дрешките за нея взимам за 2г и са и добре,каката е на 5,но и поръчвам за 6г-116см и са и лееко широчки











Виж целия пост
# 205
Момичета,някой има ли от Некст дрехи с размер от 13г нагоре.
Ако може да ми измери блуза или туника.Аз си купувам детски дрехи и искам да разбера от тук на колко години отговарям Laughing
Виж целия пост
# 206
Съжалявам, Embarassedмай го коментирахте,но искам да поръчам от Некст тези дни,за да дойдат нещата най-късно началото септември.Нищо от старите дълги дрехи не ни става и няма какво да носим ако застудее.Та въпроса ми е  някоя от фирмите посредници работи ли в момента или всички са отпуска?
Вчера ходих в местен детски магазин и за дънки,българско производство за 9м.бебе ми искаха 29лв. newsm78 newsm78
Мисля, че новата фирма, която поръчва не е в почивка.

Те нямало да приемат поръчки известно време от Некст.А Алмуз работят ли?
Виж целия пост
# 207
Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.matalan.co.uk/pws/Home.ice Интересуваме дрешките как са като качество и размери.

Имам няколко неща от тази марка. Особено момичешките рокли са страхотни. Много оригинални модели и като качество ми харесват.

А приемат ли наши карти?
Харесах някои неща.
Виж целия пост
# 208
Момичета,някой има ли от Некст дрехи с размер от 13г нагоре.
Ако може да ми измери блуза или туника.Аз си купувам детски дрехи и искам да разбера от тук на колко години отговарям Laughing
Аз имам блузи 14 и 13, но няма как да ти ги измеря, че сьм на море сега, но ти ме знаеш и ще добиеш представа. Laughing
Леко широчки са ми 14-ката, някой направо огромни, зависи от модела, 13 сякаш ми е по-добре, мисля и на теб ще са ти добре.
Виж целия пост
# 209
Момичета,някой има ли от Некст дрехи с размер от 13г нагоре.
Ако може да ми измери блуза или туника.Аз си купувам детски дрехи и искам да разбера от тук на колко години отговарям Laughing
Аз имам блузи 14 и 13, но няма как да ти ги измеря, че сьм на море сега, но ти ме знаеш и ще добиеш представа. Laughing
Леко широчки са ми 14-ката, някой направо огромни, зависи от модела, 13 сякаш ми е по-добре, мисля и на теб ще са ти добре.
  bouquet Heart Eyes
Да се изкъпеш и печеш и заради мен,че аз вече забравих кога бяхме там Cry
Като се върнеш все пак ще те помоля да ми ги измериш,че няма сега да пускам,нали са отпуска,само я подготвям Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия