Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 677
  • 746
# 240
Здравейте на всички!Много са ти хубави нещата Матя,може ли снимки и евентуално и за размери ще те питам! Praynig
Виж целия пост
# 241
Добро утро момичета!
Вчера пуснах запитване до Алмуз дали биха приели поръчка от http://www.matalan.co.uk и ето какво са ми отговорили:
Здравейте, Милена!
 
Наскоро имахме подобно запитване. Разгледахме сайта. Наистина предлагат чудесни неща, но за съжаление прекалено увеличихме броят на сайтовете. Не е изключено в бъдеще да изпълним поръчки и от този сайт, но в момента се налага да се ограничим в рамките на вече поетите сайтове.

  Femmytrade приемат поръчки от този сайт,доставката до англ.адрес е 3.95 паунда,виждам,че си от Варна и може да си спестиш куриера.Аз съм си харесала 1-2 неща и ако решиш да поръчваш,ако е удобно да ме включиш,да си поделим доставката.
Виж целия пост
# 242
някой отказвал ли е нещата, които е порьчал?

аз мисля да откажа порьчките ми от дм! исках да им го кажа, но единият тел. е изключен, а на другият не вдигат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
някой отказвал ли е нещата, които е порьчал?

аз мисля да откажа порьчките ми от дм! исках да им го кажа, но единият тел. е изключен, а на другият не вдигат  Rolling Eyes
Аз преди 2 месеца отказах от дм поръчка много закъсняваше тя пък взе че дойде слет 2 дни но вече я бях отказала и бях поръчала от друга фирма и нямах пари да си взема поръчката от дм
Виж целия пост
# 244
Matia  може ли реални снимки на тази рокличка: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/13/13
Много и се чудих като правих поръчка  newsm78.
И на това комплектче: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/9/11, че го чакам още и ми интересно как изглежда  Flutter
Предварително ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 245
Matia  може ли реални снимки на тази рокличка: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/13/13
Много и се чудих като правих поръчка  newsm78.
Предварително ти благодаря  bouquet!


С удоволствие,  Grinning ,но и ние сега  ще я поръчваме.Някой друг я има.
Виж целия пост
# 246
Matia Кафявите ботушки са страхотни, 8 на колко стелка отговаря кой номер носи детенцето ти по нашата номерация.

И още един въпрос с номерата за момче носещо 31-32 на GEOX наша номерация кой номер UK да взема.
Виж целия пост
# 247
Момичета, получих мейл от Адамс, че едно от нещата които съм поръчала го няма в наличност....след това получих друг мейл в който ме уведомяват за новата сума, но никъде не пише че ще го доставят на адреса на Емпреса. Rolling Eyes Дали са ми обработили така поръчката, кажете?Аз междувременно писах мейл на Е, но и от тях нямам все още отговор....може и да е рано, знам ли... newsm78
Виж целия пост
# 248
Момичета, получих мейл от Адамс, че едно от нещата които съм поръчала го няма в наличност....след това получих друг мейл в който ме уведомяват за новата сума, но никъде не пише че ще го доставят на адреса на Емпреса. Rolling Eyes Дали са ми обработили така поръчката, кажете?Аз междувременно писах мейл на Е, но и от тях нямам все още отговор....може и да е рано, знам ли... newsm78
А когато даваше адрес за доставка, този на Емпреса ли даде? Емпреса  не пишат емейли. Можеш да следиш дали дадено нещо е пристигнало на адреса на Емпреса в бг от тук  http://empresa.forumi-bg.com/ . Тук изваждат списъци с имената на получателите, но след като са пристигнали в бг нещата
Виж целия пост
# 249
Момичета, получих мейл от Адамс, че едно от нещата които съм поръчала го няма в наличност....след това получих друг мейл в който ме уведомяват за новата сума, но никъде не пише че ще го доставят на адреса на Емпреса. Rolling Eyes Дали са ми обработили така поръчката, кажете?Аз междувременно писах мейл на Е, но и от тях нямам все още отговор....може и да е рано, знам ли... newsm78
А когато даваше адрес за доставка, този на Емпреса ли даде? Емпреса  не пишат емейли. Можеш да следиш дали дадено нещо е пристигнало на адреса на Емпреса в бг от тук  http://empresa.forumi-bg.com/ . Тук изваждат списъци с имената на получателите, но след като са пристигнали в бг нещата
Мерси, Аннабел, да адреса на Емпреса посочих.Да се надявам че от Адамс ще пратят нещата
Виж целия пост
# 250
Момичета, получих мейл от Адамс, че едно от нещата които съм поръчала го няма в наличност....след това получих друг мейл в който ме уведомяват за новата сума, но никъде не пише че ще го доставят на адреса на Емпреса. Rolling Eyes Дали са ми обработили така поръчката, кажете?Аз междувременно писах мейл на Е, но и от тях нямам все още отговор....може и да е рано, знам ли... newsm78
А когато даваше адрес за доставка, този на Емпреса ли даде? Емпреса  не пишат емейли. Можеш да следиш дали дадено нещо е пристигнало на адреса на Емпреса в бг от тук  http://empresa.forumi-bg.com/ . Тук изваждат списъци с имената на получателите, но след като са пристигнали в бг нещата
Мерси, Аннабел, да адреса на Емпреса посочих.Да се надявам че от Адамс ще пратят нещата
щом си дала адреса на Емпреса, там би трябвало да го изпратят. Незнам как е в сайта на Адамс(не съм поръчвала от там), но в повечето сайтове може да се следи статуса на поръчката. Може да видиш в твоя акаунт какво пише.
Виж целия пост
# 251
Oxana, доколкото си спомням, май ти пазарува пералня и кухня наскоро  Grinning
Какво ще кажеш за този модел:
http://www.amazon.co.uk/Casdon-476-PINK-Electronic-Washer/dp/B00 … 62415&sr=1-20
Чудя се и за целия комплект на Casdon  newsm78

Adams изпращат мейл, когато е изпратена поръчката. Следиш в статуса.
Виж целия пост
# 252
Matia  може ли реални снимки на тази рокличка: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/13/13
Много и се чудих като правих поръчка  newsm78.
И на това комплектче: http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/9/11, че го чакам още и ми интересно как изглежда  Flutter
Предварително ти благодаря!   bouquet
Роклята е доста по красива на живо,на мен тя ми е фаворита Laughing
Размери:Д-58;ширина под мишнички-35,а колко е мекичка... Heart Eyes
Комплекта е с размери:туника-дължина-50;ширина под мишници-32;блузката е с дълго ръкавче-Д-40;Ш-32;ръкавче-37/30;Дънките са слим-Д-59;от чатала-41;талия-24/29,отзад са с ластик;Болеро-Д-27/30(отпред и отзад);Ш-35;ръкавче-20/12(7/8 е).
Дънките от серията  In the night garden са с размери:Д-60;като 7/8 са 50 см.;Талия-25;от чатала-42
Ботушките са със стелка 16,5 см. до колкото успявам да измеря.Вътре са пухкави Simple Smile
За чорапогащниците нямам думи-невероятно мекички Peace
Виж целия пост
# 253
Матиа , страхотни дрешки си поръчала  Peace И аз чакам реални снимки .
А тази рокличка някой чака ли я ,че аз съм си я харесала http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/10/6
Виж целия пост
# 254
Добро утро момичета!
Вчера пуснах запитване до Алмуз дали биха приели поръчка от http://www.matalan.co.uk и ето какво са ми отговорили:
Здравейте, Милена!
 
Наскоро имахме подобно запитване. Разгледахме сайта. Наистина предлагат чудесни неща, но за съжаление прекалено увеличихме броят на сайтовете. Не е изключено в бъдеще да изпълним поръчки и от този сайт, но в момента се налага да се ограничим в рамките на вече поетите сайтове.

  Femmytrade приемат поръчки от този сайт,доставката до англ.адрес е 3.95 паунда,виждам,че си от Варна и може да си спестиш куриера.Аз съм си харесала 1-2 неща и ако решиш да поръчваш,ако е удобно да ме включиш,да си поделим доставката.
И аз харесах 2 неща.Ако правите ме включете
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия