

За Хриси - мисля че се зъбките, Спас се удря с ръцете понякога и си търка жестоко ушите
, бързо казвай рецептата за тази вкусотия

Ние още не сме на кухня нали от 10мес. и трябва да и приготвям.
моят мъж и той е Лъв 
. 




нашия също беше горе само че в ляво


Аз също слагам в хладилника, но за следващия ден, което разбира се означава, че 2 дни поред ядем едно и също за обяд, не че малкия възразява... Преди няколко дни правих телешко със зелен боб и замразих в едно бурканче без да е дръпнала капачката, изяде си го днес, мисля, че нищо му нямаше, но се чудя по колко време мога да държа така манджа във фризера? А ти като готвиш на 4 дни, по колко време държиш в хладилника?
Много хубаво си прекарахме с кумовете и малкия.Снимки по-късно че на моят лаптоп нещо кардрийдера прави проблеми и не мога да ги къча.Мъжо работи с неговия и сега го няма.Боби много се радва...не че много разбра какво става..понеже и за тортата си беше легнал, но така се отплеснахме в приказки с кумовете, че забравихме да го снимаме с тортата.Иначе не мина без беля, реши да опита на кумата салата и я бутна на дивана да му е по-удобно.За пореден път благослових прекрасните си дивани, чиято тапицерия прах отново 
Ние миналият месец пропуснахме консултацията.Иначе през 8ми месец беше 78см и 9400гр. Сега ще видим, но сякак е ударил 10 кила, а може би и 80см
Как и се ще незнам.
Голямо готвене му прави в петък вечер да има за уикенда.Знам че крема го прави с нишестета и мляко.Аз преди му правех миналия месец с пастъоризирано Верея 3% 
Няма да мине скоро!Препоръчани теми