КАРТИ ТАРО - VI тема

  • 55 804
  • 736
# 225
Тиберия, много ти е общ въпроса, едва ли става въпрос за твоите мисли. Аз поне не разбирам от кого към кого са адресирани чувствата и мислите.
Бети, досега в тълкуването на картите таро не съм срещала упоменати професии. Може би ще е по-добре да формулираш въпроса като избор между две възможности. Ако ти самата нямаш идея, може би е по-добре да се обърнеш към астрологията.
Виж целия пост
# 226
Ашли, попринцип с тази подредба въпроса е следния: Какви са мислите, чувствата, действията на дадена личност свързана с друга личност. Заедно с подредбата, която дава и точното позициониране на картите и техните значения, става доста конкретно и подредбата е доста добра, правдободобна и дава доста информация и място за размисъл по мое мнение.  Simple Smile

За професиите - би могло да стане попринцип, всяка карта си има някакви качества, които носи, но не се получава конкретен отговор за професия а нещо от рода на: "Професията ти ще е свързана с еди какво си и еди какво си". Затова все пак си мисля, че си права, че е по-добре Бети да се обърне към астрологията за подобно питане. Въпреки че и там няма да получи конкретен отговор, а ще й бъде даден отговор на въпроса какви точно качества притежава и в кои професии може да ги прилага.
Виж целия пост
# 227
Тиберия изтеглих ти едни карти
1, Мисли съзнателни - 10 жезли    2, Мисли подсъзнателни - 10 мечове   3, Действия - 9 чаши
http://www.albideuter.de/assets/images/Pictorial_Key_-_Stabe_10.jpg
http://www.albideuter.de/assets/images/Pictorial_Key_-_Schwerter_10.jpg
http://www.albideuter.de/assets/images/Pictorial_Key_-_Kelche_09.jpg
1, Чувства съзнателни - глупакът  2, Чувства подсъзнателни - 2 чаши    3, Действия - 8 чаши
http://www.albideuter.de/html/pk-00.html
http://www.albideuter.de/html/pk-b-02.html
http://www.albideuter.de/html/pk-b-08.html

Набързо ще кажа, че човека са го налегнали доста черни мисли, като че ли се опитва да подтисне чувства, но пък действията му са положителни.
По отношение на чувствата - нещата вървят към влюбване, и той търси реален изход от ситуацията.
Нямам повече време, ще тръгвам да прибирам малкия от ясла, ако мога после ще се включа пак. Ако мога ще сложа и карти, но от друга колода, която много ми харесва - сложих линкове, снимките на картите излизат огромни, ще ми направят забележка, трябва да се намалят изображенията
Виж целия пост
# 228
Благодаря за картите, Ашли!  Peace Иначе мислите ми се струват и доста трезви, сбора излиза 11 - Справедливост. Т.е според него така би било добре, така би било правилно. Относно чувствата, доста бързо се развиват с този глупак, 2 чаши и сбор, който прави 10 - Колелото.  Laughing
Ако сложиш и др карти, също ще ти бъда много благодарна.  Hug
Виж целия пост
# 229
Ашли, ето какви са възможностите - между нотариус и нещо свързано с актьорското майсторство  Laughing
Сега дали ще могат да кажат картите дали ще успея да се реализирам в една от двете сфери или няма да имам тази възможност  Thinking


Поздрави smile3525
Виж целия пост
# 230
ЛуАн  Hug и моята логика е същата - след като не съм видяла въпроса, значи не е трябвало да го видя. Засега е по-добре да не питам нищо повече за въпросните отношения, след известно време пак  Mr. Green тъкмо ще видим и накъде са се развили нещата.
Забравих да ти кажа нещо за  осмицата жезли - в сравнителния сайт в една от колодите осмицата я дават като ограда, нисичка, но ограда.



Наистина е много полезно и интересно да се разглеждат картите в сравнителния сайт. Ето първата много се покрива с моите разсъждения за ограда,преграда....Докато втората 8 жезли е  Shocked толкова различна
Виж целия пост
# 231
Къде са жезлите във втората карта?  Laughing
Доста странни карти, и двете наистина и въобще не отговарят на представата ми.
На първата наистина има вратичка, обаче си мисля, че е преддверие и човек просто ще я дръпне и ще влезе при дъгата без никакви проблеми. Според мен тази карта би могла да покаже м ... че човек вече си е свършил добре работата и усилията му са на път, много скоро да бъдат възнаградени.
Втората карта, която е още по-странна за мен. Първо ... заради тази вода на уж жезлите. Според мен обаче тук също е представена някак си свободата и безпрепятствеността на осмицата жезли. За мен специално тази карта маха прегради, не ги прави, но всеки има свое виждане. Иначе много, много красива и емоционална карта. Доста широко е развит елемента за това, че понякога осем жезли показват и началото на нова романтична връзка, мястото си го бива за започване на такава, нали?  Laughing
Виж целия пост
# 232
Тиберия, искаше ми да мога повече неща по картите, които ти изтеглих, но по принцип нещо не съм многословна  в тълкуванията. Момчето /или мъжа/ ясно си дава сметка за трудностите, които на моменти му изглеждат неразрешими, опитва се да подтисне чувства, дори да прекъсне отношения които са ценни за него - до такава степен му се струват неразрешима или трудна ситуацията. Като че ли с тази 9 чаши си взема "отпуска" от тягостните мисли и се наслаждава на хубави емоции. За чувствата - там всичко е ясно  Heart Eyes цъфтят и той търси разрешение на ситуацията. Все ми се струва, че някъде в дъното на всичко витае желанието за брак и деца, което за мене означава че намеренията му са сериозни.
ЛуАн само каква осмица жезли си намерила  Crazy интересно каква е логиката  Thinking дали другите карти от тази колода са в същия дух? може да е някое любовно таро newsm78
Бети няма да мога да ти обърна внимание за избора  Confused Утре заминаваме на почивка и стягам багажа. Доста противоположни професии си си избрала  Grinning
Ще се видим след една седмица  Hug
Виж целия пост
# 233
Приятна почивка, Ашли!  Hug Да си изкарате много хубаво, предполагам със семейството Simple Smile
Виж целия пост
# 234
8жезли е интересна карта ( азлично рядко и обръщам нужното внимание) и досега не съм виждала прочутата й бързина....... втората с жените ми е по- близка до усещането за картата, но опредлено в тази карта има голя доза безрасъдство и устрем и стеснение на погледа


когато с епояви отшелникът в подреждането на ЛУ Ан обикновено означава не само,ч е нещата са в застой, но й че са с еобърали и то за питащата страна ( в случая жената) и са с еобъркали така,че тя  не е разбрала и момнета н апитането е когато тя  не УСЕЩА къде има проблем  или размерът му
Виж целия пост
# 235
след блаженното препичане под морските лъчи вече  навлизам в ежедневието ми Twisted Evil,все още полюшваща от вълните,с нетърпение се захващам с едно приятно нещо-да видя какво сте пуснали Grinning
харесва ми тълкуването на картите,това че се дават и лияни  тълкувания,и разбирането на самата карта.
8жезли е интересна карта ( азлично рядко и обръщам нужното внимание) и досега не съм виждала прочутата й бързина....... втората с жените ми е по- близка до усещането за картата, но опредлено в тази карта има голя доза безрасъдство и устрем и стеснение на погледа


когато с епояви отшелникът в подреждането на ЛУ Ан обикновено означава не само,ч е нещата са в застой, но й че са с еобърали и то за питащата страна ( в случая жената) и са с еобъркали така,че тя  не е разбрала и момнета н апитането е когато тя  не УСЕЩА къде има проблем  или размерът му
-
ден преди да замина си позволих да се опитам с тълкуване и работа с обърнати карти.мисля че се получава,така освен 78 значения имаме вече по-гол,ям брой ''диагностика''на личността.
имам една молба как бихте тълкували тези 4 карт с въпрос''отношение на ../жена с не кръвна роднинска връзка /.към мен. колода на уейт-а ето и произволно истеглени карти- КОЛЕСНИЦА,  РИЦАР НА ЖЕЗЛИ, ЖРЕЦ, обърнат6ПЕНТАКЛИ.[/color]
обърната 6пентакли
Виж целия пост
# 236
Няма проблеми Ашли  Simple Smile  Peace
Пожелавам ти приятна почивка и да си изкарате добре  Wink  Hug


Поздрави :  smile3525
Виж целия пост
# 237
Меги, мисля че човека е благоразположен към теб, но усещам някакво чувство на нафуканост. Може би попринцип така се държи с хората, има прекалено високо самочувствие, иначе не таи никакви лоши чувства, впечатления или нещо. Поне аз така виждам нещата.
Виж целия пост
# 238
Tiberia искам да ти пратя ЛС,но пощата ти е пълна Sad
Виж целия пост
# 239
Tiberia Claudia Lepida-колко точно го каза''НАФУКАНОСТ'', newsm10,обича показноста наистина,дано си права и в това че няма някакви кой знае какви лоши мисли  в главата,.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия