на всеки се случва да има трудни периоди в живота, които невинаги свършват бързо, но това не означава магия. А ако повярваш че имаш и тръгнеш някъде да си я разваляш, става още по-голяма каша. Моя съвет е - не мисли за тези неща.
-човещинка) но няма смисъл, защото както казваш ти наистина става объркване от много отговори и тн.
Проблемът е че наистина не мога да спя нощем,особено когато съм сама-имам страх от умрели,постоянно виждам сенки и образи.Незнам дали има нещо общо но преди 8 години изпаднах в кома,била съм в много тежко състояние,дори безнадеждно,но все пак са ме спасили.И оттогва започват моите страхове,виждания и тн.
и моето тълкуване клони натам- благодаря за труда да се замислиш:) имаш хубав аватар 
, но като цяло мисля,че е имало връзка,приключила е и Х. е останал удовлетворен (меко казано) от нея
емоционални изблици, гняв към човека .....е, да, може да мине и за влюбеност, но картите показват какво става след влюбването....
аз заседнах още в началото
затова питам, да видя и аз къде ги виждате тези неща, нали се учим Препоръчани теми