Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако ми е изписан вагинален крем Gynazol, но се притеснявам за безопасността му по време на бременност?
Как да се справя с гъбична инфекция, ако лекарството, което ми е предписано, не съм сигурна дали е подходящо?
Как мога да се успокоя, ако нямам симптоми на гъбична инфекция, но съм притеснен?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако ми е изписан вагинален крем Gynazol, но се притеснявам за безопасността му по време на бременност?
Ако ви е изписан вагинален крем Gynazol по време на бременност, важно е да се консултирате с вашия лекар. Въпреки че няма подходящи и добре контролирани проучвания с този крем при бременни жени, прилагането му при бременност се препоръчва само след решение на лекаря, че потенциалната полза надвишава възможния риск за плода.
-
Как да се справя с гъбична инфекция, ако лекарството, което ми е предписано, не съм сигурна дали е подходящо?
Ако сте изпитали гъбична инфекция и имате съмнения относно подходящия характер на предписаното лекарство, важно е да се консултирате с вашия лекар. Можете да поискате контролна микробиология, за да сте сигурни в правилното лечение. Също така следвайте внимателно инструкциите на лекаря и се консултирайте с него за всякакви съмнения или въпроси.
-
Как мога да се успокоя, ако нямам симптоми на гъбична инфекция, но съм притеснен?
Ако нямате симптоми на гъбична инфекция, но все пак сте притеснени, важно е да се консултирате с вашия лекар. Той може да ви препоръча тестове за установяване на наличието на инфекция. Следвайте съветите на медицинските специалисти и се консултирайте с професионалист, за да гарантирате вашето здраве.
-
Какви симптоми на бременност мога да очаквам към края на бременността?
-
Как да се справя с коментари за теглото ми по време на бременност?

То, изобщо цялата случка беше...ама както и да е. Но, смятам, че щом док ме повери на нея, явно и има доверие като на специалист и не би трябвало да се притеснявам, още повече, че тя ми прави и ревизията. Поразправяхме се малко с нея
Айде сервирам кафенце да се събудите 


Как е малката душичка?
Единственото, което мога да ти кажа е да се държиш, и това ще мине и след няколко месеца ще бъдете пак заедно...
Аз помислих, че ти си я пуснала темата, защото пише, че снимката е на Василена, та викам си, ако беше я пуснала Василена, нямаше така да говори за себе си в трето лице... Ама тогава май Яничка е била...., или... Електра...
Бе която и да е - Мерси за новата темичка!

Да, сигурно ще става по-зле, като се пръкнат бебоците 


Вчера исках да смачкам една, която ме нарече ШИШКАВА по телефона и то без въобще да ме е виждала
Уфф, явно още не ми е минало от снощи, ама сега ще си пусна песничката на Миа и ще ми мине 
Обаче, на мен не ми пука! Следя си се по таблицата в интернет и си свиркам
Нека му е меко на бебо, че като се претъркулвам тия дни в леглото и да не му убива
Скоро пак ще сте заедно и ще гушкате малкото си съкровище 
