. Не се притеснявай, те разбират мъниците, кога може и кога не може да сучат 
. Не се притеснявай, те разбират мъниците, кога може и кога не може да сучат 
Нямам добри отзиви за нашата ясла, а и документи не бяхме подали в началото на годината.
)))
и те горките ми звънаха да ида пристигам аз и още от стълбите се чува как вика и се тръшка сабудил е полвината група преди да заспи е счупил една играчка бутнал си е обяда и куп други бели.

,(на мен корема ми беше толкова голям към 5 тия месец
)
на всички малки и големи!
Аз като си спомням, как коремът ми вървеше 1 метър пред мен 9-я месец. Много застрашително изглеждах, всички ми правиха път


Времето се развали,децата се изпокриха,площадките опустяха, а на дребния му е голяма скука...все търси дечица.





сега ще ходя да си резна едно парченце


/, която мисля да направя за вечеря и реших да я споделя с вас 


.




Препоръчани теми