Аз съм на линия утре в парка към 10.
Късно ли е утре да ти пусна парите?



На варненки ще гледам да ги занеса лично тази седмица, ако не успея ще ги пратя на някой по пощата
На снимките са брат ми, жена му и племенника
Тя е Панамка, баща и е бял, а майката е доста черничка
Така че и тя има рецесивен ген за бяла кожа и не се знае- племанника може да си остане беличък, а може и да потъмнее като порастне
Роден е на 31 декември м.г., а миналия март-април бяхме на сватба в Панама, много беще хубаво (имам и снимки в същия албум)
А може и да го продадеш в Продавалника 
Пък и хора разни- ето, някой се беше учудил на това как Маги Малеева си гледа детето, а пък аз моето го гледам по подобен начин, това, което за един е лошо за друг е добро.




Честита половин годинка на Ева! 
.Възхищавам й се за това че кърми децата си, че води здравословен начин на живот, но на мен лично ми се струва за странно това да не си купила нито една дреха или играчка на децата си ( не не ходят голи, просто използва дрехи от други майки), защото родителите които го правили по този начин се успокоявали че правят нещо за децата си .Не не я съдя , тя е тази която знае кое е най -добро за децата й, но както вече писах по-горе това ми се струва за леко странно 



Препоръчани теми