ЮНОШЕСКИ АРТРИТ-3

  • 143 611
  • 753
# 105
доколкото знам също е хубаво
въпроса е, ще го хареса ли на вкус девойката
добре е да даваш повече от препоръчителната доза, тя е нещо като поддържаща

а лелено масло?
Виж целия пост
# 106
possessed - в темата за рибеното масло има много подробна таблица за необходимите дози омега-3 по възраст от 0 години до възрастни. И това е за здрави деца и възрастни. При вас случаят е по-тежък. Освен това трябва рязко да намалите приема на омега-6 (олио, например) за да намалите системното възпаление. Всичсо това (много е дълго) е описано при мазнините.

Няма да ви досаждам повече в тази тема.
Виж целия пост
# 107
аа досаждай си, не пречиш
даже напротив, знаеш че дори да не съм съгласна, обичам да съм осведомена

олио не яде от доста време, готвя или без мазнина или със зехтин, като го слагам към края на готвенето

и темата за витамин Д и тази за мазнините ги преглеждам редовно
Виж целия пост
# 108
Phink Panter да те питам че се претеснявам.от големия прием на медрол по 2 таблетки от 4мг на ден за 14кг дете,взимаме само калциум фосфо ц по 1 таблетка сутрин и 1 вечер.друго какво спомагателно да му даваме и в какви количества и с намаляне на стероида как да намаляме и калция.много ще съм благодарен ако ми отговориш конкретно че се притеснявям.
Виж целия пост
# 109
аз съм теди на 14г. съм и от 6години съм с това заболчване. правени са ми ми 2 пункции сега предстои трета. препоръчаха ми  ядрено магнитен резонас и другата седмица ще го направим. не съм пила лекарства от месеци и успях да задържа, а дори и да подобря положението само с природни методи на лечение. 
Виж целия пост
# 110
пък ние сме с грип /грипа!/
сега само тъпча с лекарства и витамини и се моля да не стане нещо....
Виж целия пост
# 111
Спокойно, ГРИПЪТ май всички го изкарахме. Нали казаха, че е единственият в момента. Тя и Никол беше с такива симптоми преди 3 седмици- суха кашлица и температура.
Виж целия пост
# 112
Здравеите,искам да отговоря на Венци за Енбрела .Пием го от август месец и вече намалихме медрола с ъс една трета.Може би трябваше да започнем по-рано.След 2 неуспешни пулс терапии и силна остеопороза,имахме СРП-220.Нямахме избор.Малкия е със системна форма от 1,5 год.Той е на 3г9м.Тези които са на Медрол-Задължително трябва да поемат калций .Ние сега пием по 600 мг дневно,но остеопорозата е налице .Започнахме го едва преди 3 месеца.Сега доц.предлага да постъпим в болница за гамаглобулини много високи дози,имало надежда да спрем този убиец-Медрола.Ще гледам да влизам поне веднъж на седмица.Аз съм Valski*нещо не успях да се регистрирам
Виж целия пост
# 113
Здравеите,искам да отговоря на Венци за Енбрела .Пием го от август месец и вече намалихме медрола с ъс една трета.Може би трябваше да започнем по-рано.След 2 неуспешни пулс терапии и силна остеопороза,имахме СРП-220.Нямахме избор.Малкия е със системна форма от 1,5 год.Той е на 3г9м.Тези които са на Медрол-Задължително трябва да поемат калций .Ние сега пием по 600 мг дневно,но остеопорозата е налице .Започнахме го едва преди 3 месеца.Сега доц.предлага да постъпим в болница за гамаглобулини много високи дози,имало надежда да спрем този убиец-Медрола.Ще гледам да влизам поне веднъж на седмица.Аз съм Valski*нещо не успях да се регистрирам

само от 3 месеца пиете калции  Shocked а от 1,5 г.сте на медрол.стига бе аз ли не разбрах правилно?от къде сте,кои ви лекува?енбрела наи-добре е да се конбинира с метотрексат.и по какъв начин ви разрешиха щото за енбрел отдавна настоияваме но неможело в България по-рано от 4годишна възраст.
Виж целия пост
# 114
Здравейте, аз искарах грипа, доста зле бях..Ана за сега е добре, не знам до кога.....Моля се да й се размине....наливам я с вит.С, чайове и фрешове....
possessed как сте
докато мине този грип ще .... newsm48
Виж целия пост
# 115
Какви са процедурите сега с профилактичните прегледи в тази епидемия? На нас ни е ред да ходим, но ме е страх да я водя в болницата, а и дали изобщо се извършват такива?
Виж целия пост
# 116
Здравейте,моля ако някой може нека да ми разясни какво е Юношески  артрит-други.какво ще рече положителни АНА насочват към ЮХА-олигоартритна форма.Това го пише в епикризата на дъщеря ми която досега беше с диагноза Реактивен артрит.Предварително благодаря Two Hearts
Виж целия пост
# 117
Здравей Мирослава съжалявам, че си в нашия "клуб"
Изчети темите  ни юношески артрит 1 и юношески артрит 2 И мисля, че ще ти стане по-ясно
къде се лекувате в педиатрията ли
Виж целия пост
# 118
Здравей.Лекуваме се в педиатрията при доцент.Михайлова.Преди това бяхме при доктор Лисички
Виж целия пост
# 119
Здравей.Лекуваме се в педиатрията при доцент.Михайлова.Преди това бяхме при доктор Лисички

и защо се махнахте от лисички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия