Билка, страхотна новина! Всичко ще е наред
Погали момата през коремче от мен!
Всичко ще е наред

Това май не е нормално да е толкова малко....дали не е гладно детето
Мерих го и на кантара и го изкарах, че е качил само 500гр, а вече мина почти месец
И пие страшно много вода, по 200мл чай на ден, че и повече
.Желая ти лека бременност и сладка госпожица на финала 



Аз честно казано не знам какво е станало с първото ти бебенце - не съм била тук още, но дано тук всичко е наред.

И според мен бебчо пие много вода
Бих те посъветвала да кърмиш "на поискване", а не по график. Вече писах какво е добре да ядеш и пиеш, ако се съмняваш, че кърмата ти намалява. Мисля, че 500 гр. не са малко за няма и месец. Успех!
Препоръчани теми