

Тя даже ми се скара че не съм му дала по-рано АМ и че е много кльощав
Аз си имам кърма обаче е като бистра вода и явно просто не е хранителна
Педито каза първо от гърдата да му давам и после от шишето и аз така правя обаче след 30 мин цокане и заспиване на гърдата като го махна се събужда с рев и изяжда от шишето от 90-120мл
Направо си е гладно детето, било е на диета цял месец
Има и проблем с повръщането та затова докторката предписа тоя Фризовом. На него пише че е диетична храна за деца с хабитуално пъвръщане, което идея си нямам какво е ама ако не минело щяла да ме праща някъде по София
В събота е пак на консултация да види колко е наддал, че има да наваксва 


дано не съм се изложила
, незнам коя ти е педиатърка, но явно тя не е в час много на тема кърма, защото няма нехранителна кърма - въобще наште педиатри и акушери са мн зле информирани, ако слушах акушерите в болницата не се знаеше дали и 1месец щях да кърмя
, незнам коя ти е педиатърка, но явно тя не е в час много на тема кърма, защото няма нехранителна кърма - въобще наште педиатри и акушери са мн зле информирани, ако слушах акушерите в болницата не се знаеше дали и 1месец щях да кърмя 
Милена, според мен правиш голяма грешка, че дохранваш, но ти си прецени
, незнам коя ти е педиатърка, но явно тя не е в час много на тема кърма, защото няма нехранителна кърма - въобще наште педиатри и акушери са мн зле информирани, ако слушах акушерите в болницата не се знаеше дали и 1месец щях да кърмя 
Милена, според мен правиш голяма грешка, че дохранваш, но ти си прецени 
Успех!
Била рядка в началото. Еми рядка ще да е - то нали бебетата трябва да си набавят и вода от някъде. Препоръчани теми