Знам, че преди само в яслата на Пашов приемаха по всяко време на годината. Сега не знам как е.
А днес беше нашият първи ден в яслата. И бях обещала да разкажа как е минало. Тук писах всичко подробно. Очаквах да е много, много по-зле.
. Или ще трябва да вдигнеш парите или ти да си го гледаш. При теб проблема е че и не всички ясли взимат толкова малки деца и сигурно за това се оправдават с датата, защото не могат да ти кажат, че не им се занимава с толкова малко дете
. Дъщеря ми е приета и живот и здраве от 1 ДЕКЕМВРИ тръгва. Така че то със средата на годината си оправдание изсмукано от пръстите
Минавам само да ви кажа здрасти. Прибрахме се от морето в понеделник и от вторник съм вече на работа
Имам много да наваксвам и затова не мога да постоя много при вас
Поздрави на всички и целувки на малки, големи и още по- големи сладури.




Нямам време да се докопам до компютъра 
Този път херния
Докторката каза, че не било нищо страшно и се случвало често при момчетата и да го лепя пъпа с лепенки, а ако не мине до 6-тия месец ще го праща на хирург
Някой имал ли е такъв проблем с мъжкото си чедо и как се развили нещата 
Препоръчани теми