На пазар в Лозенград и Одрин -3

  • 319 680
  • 744
# 570
мерси
Виж целия пост
# 571
Ходихме до Лозенград. Явно много се бях наплашила от пътя Царево-Малко Търново и сега ми се видя не толкова страшен  Grinning
  Вярно е, че се пътува бавничко, а после в Турция почно за 17 минути бяхме в Лозенград. Пазарът в сряда е огромен и има страшно много стока, само да имате крака да вървите и ... пари да харчите  Wink
  Понеже наминахме само за 1 ден, беше и доста горещо, не ни остана време да разгледаме по-обстойно самото градче. Очароваха ме площадите, фонтаните-аз си го представях сбутано, ама не е.
  Иначе наистина трябва да си обмените пари, защото в банката отказаха да ни обменят лева  Shocked Обменихме евро. Турците не говорят английски и когато ми питаш "чейндж" нищо не им говори, явно нямат и много такива бюра-даже хич не видях такива  Confused
Виж целия пост
# 572

  Иначе наистина трябва да си обмените пари, защото в банката отказаха да ни обменят лева  Shocked Обменихме евро. Турците не говорят английски и когато ми питаш "чейндж" нищо не им говори, явно нямат и много такива бюра-даже хич не видях такива  Confused

Чейнч бюро има.Намира се на главната улица от страната на магазина за дънки LEKE,само че малко по-надолу.Сменят евро,долари,всичко.Работят млади момичета и са много мили.И друг път ако се интересувате да попитате за смяна на пари-ЧЕЙНЧ БЮРО на турски е  ДЬОВИЗ БЮРОСУ 
Виж целия пост
# 573
Планираме тази събота да отидем до Одрин на пазар, основно за дрехи за есен-зима. Дали не е рано, някой има ли информация каква стока има сега по магазините?
Виж целия пост
# 574
Има ли магазин лайкики в Одрин и ако има къде е долу горе?И още нещо къде се намира магазин ендер...и има ли нещо интересно там?

В Одрин има два магазина на Уайкики. Единия /големия/ е на 4 етажа - много е зареден и се намира на главната пешеходна улица, срещу големия фонтан. Малкия е в Кипа - на първия етаж. Ендер се намира по същата главна улица, където е големия Уайкики. От шадравана тръгваш надолу /Уайкики ти остава в ляво/ и само направо - магазина е в дясно. Той също е на 4 етажа, като на приземния етаж са детските дрехи, както и детски кът с играчки. Останалите 3 етажа са дамско, мъжко и спортно. Има стока на различни марки - местни фирми, Адидас, Пума, Найк и т. н.,  което го прави различен от Уайкики, където стоките са тяхно производство. Аз ходих в Одрин на 13 този месец и в Ендер имаше голямо намаление на всички спортни стоки - 50%, но не зная дали продължава все още. Срещу Ендер има магазин на Лотос - има хубави дънки и спортни дрешки - той също имаше голяма промоция - плащаш 2, получаваш 4. Абе само пари да имаш, има къде да ги пръснеш  newsm10
Виж целия пост
# 575
Планираме тази събота да отидем до Одрин на пазар, основно за дрехи за есен-зима. Дали не е рано, някой има ли информация каква стока има сега по магазините?

Вчера се върнах от Одрин. Ходих до пазара,но имаше само летни дрехи. Питах и ми казаха ,че някъде най-рано след месец щели да излезнат есенно-зимните. То беше над 35 градусова жега,как няма да продават летни дрехи. Laughing  Иначе като цяло съм доволна.Имам добри попадения. И от цените на праховете и препаратите съм много доволна. Основно такива неща си накупих. В складовете с препаратите имаше само българи купувачи. Laughing
Виж целия пост
# 576
Здравейте!
Някой копувал ли е раница за училище от Одрин?
Имате ли впечатления от качеството ,марка или за конкретен магазин?
Виж целия пост
# 577
Здравейте!
Някой копувал ли е раница за училище от Одрин?
Имате ли впечатления от качеството ,марка или за конкретен магазин?

Здравейте!
Бяхме в Одрин в събота, доволна съм от покупките-пазарих само дрехи за децата и за мен. Повечето стока е още лятна, но има и есенни. Магазин Уайкики е най-предпочитания от мен, винаги когато съм ходила има и разпродажби и нови колекции на достъпни цени. Купих и раница "Пума" с несесер към нея за 55лири. Взех я от един магазин по центъра, намира се преди Ендер, от същата страна, на 2 етажа е, на първия има обувки, отвън има надписани спортните марки. Към раницата имаше и подарък моливи, пастели и флумастери.
Виж целия пост
# 578
Здравейте!
Имате ли впечатления от магазини за кожени якета/палта в Одрин и на какви цени са?
Виж целия пост
# 579
Как стои въпроса с магазин на "Тач" в Одрин newsm78 Някой купувал ли е от там спално бельо-когато ходихме видяхме в пресечка на главната един магазин, но без турски език нямаше как да се оправим Rolling Eyes Има ли друг и съответно кави са цените Peace
Виж целия пост
# 580
Здравейте,
Интересува ме къде в одрин има Мол. Чух (не знам колко е вярно) за мол и понеже ще пътувам натам искам да го разгледам защото по думите на мъжа на колежката ми е купи оттам мокасини кавито издирвам от месеци в БГ и няма  Tired

благодаря предварително
Виж целия пост
# 581
 Здравей  Simplisity,
Предполагам, че са ти говорили за Кипа. Ако не си ходила в Одрин, самата Кипа е търговска верига като Карфур например. Помещава се на първия етаж от голям магазин, а в останалата част от магазина има различни магазини: Waikiki, KANZ, Polaris /може би тук са твоите мокасини  Wink/ и много други. Аз имам чехли на Polaris и съм много доволна от качеството. Има и друг магазин за обувки, но не се сещам за името. На втория етаж има предимно играчки и заведение за бързо хранене, както и кино. Може да се каже, че това е един мини МОЛ. Ако те интересува още нещо, не се притеснявай да питаш  Peace
Виж целия пост
# 582
Това е сайта на Polaris:
www.polaris.gen.tr
Хубаво е, че виждаш цена и цветове, в които се предлагат обувките.
Виж целия пост
# 583
Това е сайта на Polaris:
www.polaris.gen.tr
Хубаво е, че виждаш цена и цветове, в които се предлагат обувките.


от пръв поглед тези обувки са страхотни. Много благодаря GALIA_NZ    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 584
Здравейте,момичета.Обмисляме да отидем до Одрин в неделя,но се чудихме дали Waikiki в центъра ще работи?Разгледах новата колекция в сайта им и сме очаровани...Simple Smile))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия