На пазар в Лозенград и Одрин -3

  • 319 658
  • 744
# 645
Може и да са имали някаква акция. Ние ходихме на 19.09 и само отгореотгоре погледнаха в багажника. Даже цигарите ни бяха малко повече - полагат ни се 4 кутии за 2та, а ние бяхме взели 1 стек. Явно им се стори незначително, а иначе ги видяха не сме ги крили.


То и в нашия багажник само погледнаха и чантата не ми бъркаха, но всички с регистрация Хасково и околия ги разкатаха  ooooh!
Може би пребъркват повече тези, които имат много влизания в Турция за по един ден. Ние лично сме влизали веднъж тази година, когато ходихме на почивка /на море/. И сега ни е втори път. За това сигурно се разминахме с един поглед в багажника. Но всички останали около нас бяха щателно проверявани особенно пък Хасковлии.
Абе не знам, но останах втрещена от гледката, много е грозно да видиш най-обикновенни хора отишли да си пазарят някой-друг евтин прах и подобни и така грозното пребъркване дори на самите хора, айде колите как да е, ама и хората пребъркваха като някви престъпници   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 646
И ние вчера се върнхнахме от Истанбул и нас ни сполетя това претърсване.. Но само в багажника.Взеха ни няколко де..
Виж целия пост
# 647
Какво ви взеха?
Виж целия пост
# 648
Бях в петък на пазар страхотни неща,много евтино,а пазърлъка минава някъда само.В Ендера има страхотни намаления.На Лесово имаше доста проверки,но нас лично нищо не ни ровиха ,даже на влизане ни пуснаха пред 2-3 коли незнам на каква избирателна пропускливост работят
Виж целия пост
# 649
Картони с Малборо.
Виж целия пост
# 650
Да се отчета и аз-съботен пазар в Одрин,бяхме и в двата магазина на Уайкики,няма вече намаления големи,но пак имат евтини и хубави неща,аз и мъжо се обзаведохме с финни пуловерчета за 20 лири,от Ендера-боди за 5.90,имаше страхотни кецове на Адидас за 50 лири,сега ме е малко яд че не ги взех,точно такива нямам Mr. Green,в Кипа имаше доста промоции и там напазарих добре.Чудесна съботна разходка,на границата минахме бързо,не са ни ровили,само погледнаха багажника,но имаше коли,автобуси,които щателно се претърсваха,беше ясно че търсят цигари.Това е засега от мен до следващия път.
Виж целия пост
# 651
Мими, трябваше да ги вземеш пустите му кецки, а аз сънувам Парфюма  Mr. Green
Другият път като ходиш до Одрин ще ти заръчам да вземеш онзеи дънки на дятето, че сега ме е яд, че послушах мъжо да не ги взимам.
Сори за спама - няма да се повтори  Blush  Blush  Blush  Blush
Виж целия пост
# 652
Другият път като ходиш до Одрин ще ти заръчам да вземеш онзеи дънки на дятето, че сега ме е яд, че послушах мъжо да не ги взимам.
Сори за спама - няма да се повтори  Blush  Blush  Blush  Blush
Хлори,ще му ги купя на детенце,стига да ги има,аз ако бях и други неща щях да взема,без да слушам никой,иначе за кецките аз съм си харесала едни в мола по-зимни,така,че няма да остана без обувки.
извинете ни за спама Wink
Виж целия пост
# 653
Момичета, на Поларис от каква кожа са обувките, че една приятелка твърди, че са от изкуствена.
Виж целия пост
# 654
Момичета, на Поларис от каква кожа са обувките, че една приятелка твърди, че са от изкуствена.
Има и от изкуствена и от естествена.
Виж целия пост
# 655
Момичета предварително се извинявам за въпроса си тъй като може да е зададен вече.Искам да ви попитам има ли магазин на Уайкики в Лозенград.
Виж целия пост
# 656
Здравейте момичета!Миналият петък за пръв път бях на пазар в Одрин и благодарение на вашите напътствия и карти открих всичко за което бях тръгнала,
Огромно БЛАГОДАРЯ на всички!!!
От пазара леко се разочаровах-може би очакванията ми бяха за по-голям избор, но съм много доволна от цените,
Искам да помоля ако някой може да обясни къде се намира Панаир Експо в Одрин защото на първа страница намерих линка но не и обяснения къде е
Виж целия пост
# 657
Здравейте момичета!Миналият петък за пръв път бях на пазар в Одрин и благодарение на вашите напътствия и карти открих всичко за което бях тръгнала,
Огромно БЛАГОДАРЯ на всички!!!
От пазара леко се разочаровах-може би очакванията ми бяха за по-голям избор, но съм много доволна от цените,
Искам да помоля ако някой може да обясни къде се намира Панаир Експо в Одрин защото на първа страница намерих линка но не и обяснения къде е
Панаир Експорт е в ЛОЗЕНГРАД - така е написано на първа страница. Simple Smile
Виж целия пост
# 658
Упссс гледала съм неправилно.
Виж целия пост
# 659
Някой ходил ли е тази седмица до Одрин и вчера на пазара?Има ли изкарани вече зимни дрехи и как е със зареждането?На митницата бързо ли се минава и каке със цигарите ровят ли ?не съм ходила от пролетта та ми се ще да мръдна другия петък!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия