На пазар в Лозенград и Одрин -3

  • 319 646
  • 744
# 705
а къде точно е мола , който се намира на 50 км. след Чорлу newsm78,по пътя за Истамбул,ако някой е ходил да сподели Crazy
Виж целия пост
# 706
Здравейте мили мами!!! Hug
Мислим в неделя да пътуваме до Одрин, дали има вече някакви намаления в Кипа, по-конкретно в Уайкики?
Виж целия пост
# 707
Здравейте мили мами!!! Hug
Мислим в неделя да пътуваме до Одрин, дали има вече някакви намаления в Кипа, по-конкретно в Уайкики?
Има,и то от отдавна.
Виж целия пост
# 708
Къде се намира магазин на Адидас в Одрин? Благодаря
Виж целия пост
# 709
Къде се намира магазин на Адидас в Одрин? Благодаря
В Кипа има магазин на Адидас.
Аз мисля за събота и неделя да ходя до Одрин.
А някой има ли идея за по евтин хотел за преспиване там. Praynig
И къде е най евтино за прахове.
Всъщност ще по разгледам темата назад.
Виж целия пост
# 710
В Кипа няма магазин на Адидас,има един който продава всякакви марки,иначе в Ендер има щанд на марката и още два магазина има но не мога да ти ги обясня,да не те замотая,всъщност единият е при Синята джамия.
Ивка,най-евтините прахове са в складовете.За хотел не мога да ти помогна,защото ходим са мо за 1 ден.
Успешен пазар!
п.п. в неделя бяхме,има много изгодни неща,купихме си триъгълни кори за банички,които се пържат,невероятни са,мандарини по 1 лира и разни други глезотиики.
Виж целия пост
# 711
Къде се намира магазин на Адидас в Одрин? Благодаря
В Кипа има магазин на Адидас.
Аз мисля за събота и неделя да ходя до Одрин.
А някой има ли идея за по евтин хотел за преспиване там. Praynig
И къде е най евтино за прахове.
Всъщност ще по разгледам темата назад.


Ивка, ние много пъти сме си мислили да пътуваме до Одрин с преспиване (понеже пътуваме с детенце), но евтин хотел така и не намерихме. Бутик травъл предлагат само един там, но е скъп. Можеш да потърсиш в www.booking.com  А най-добре е да се преспи до границата (така направихме и ние) и сутринта рано-рано на пазар.
Виж целия пост
# 712
Магазин на Адидас (официален) има само един и се намира непосредствено до магазина на Левис или от началото на централната улица завиваш наляво покрай INGBank, вървиш докато стигнеш до Levi's завиваш покрай него и ще го видиш магазина е на 2 етажа и асортимента му е като софийския адидас, както и цените!!!!
Виж целия пост
# 713
Може и в Малко Търново да спите или в селата около него, например тук: http://www.sarmashik.hit.bg/index.html

определено в Българско ще ви е по-евтино  Peace
Виж целия пост
# 714
Може и в Малко Търново да спите или в селата около него, например тук: http://www.sarmashik.hit.bg/index.html

определено в Българско ще ви е по-евтино  Peace

Благодаря Ви точно така ще направим  bouquet
Виж целия пост
# 715
Здравейте,може ли някой да ми каже къде в Одрин има магазин за мебели за баня?
Виж целия пост
# 716
Много моля авторката на този шедьовър - ако може да даде такава и за Лозенград. Ще и бъда много благодарна
за тази схема става въпрос:
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=D535%2F … &t=h&z=17
 Утре ще пътувам и ми трябва подобна информация, може и др. да се включи със съвети.

Виж целия пост
# 717
а къде точно е мола , който се намира на 50 км. след Чорлу newsm78,по пътя за Истамбул,ако някой е ходил да сподели Crazy
МОЛ има в гр. Tekirdag, ако това имаш предвид
Виж целия пост
# 718
Luli5:
Уайкики има в Кипата и на централната улица на Одрин, до фонтана и хотел Altunhan  Peace
т.е някъде там
на картата трудно се различава фонтана
http://maps.google.bg/maps?client=opera&oe=utf-8&ie=UTF8 … &t=h&z=18




А паркинг там къде има.



паркинга е до Селиме джамия   Peace
Виж целия пост
# 719
Много моля авторката на този шедьовър - ако може да даде такава и за Лозенград. Ще и бъда много благодарна
за тази схема става въпрос:
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=D535%2F … &t=h&z=17
 Утре ще пътувам и ми трябва подобна информация, може и др. да се включи със съвети.



Естрея, ние като отидохме първия път до Лозенград нямахме карта изобщо. Не ни и трябваше, градчето не е голямо и който и да питате ще ви опъти. Нас даже един човек ни води до Мигрос. Те разбират български.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия