бебешката козметика на Бочко

  • 42 319
  • 268
# 90
Ползвам кремчето,препарата за съдове,шашпоана и млякото за тяло и съм доволна.
Имам и олиота,ама като ви чета май е по-добре да не го пробвам изобщо.
Виж целия пост
# 91
Не съм доволна - два пъти си купих сапуна на Бочко за себе си - ами и двата пъти се нацепи много гадно и стана черен в процепите и трябваше да ги изхвърлям, че изглеждаха отвратително. Sick
Бях купила лосиона на Бочко- понеже после видях, че съдържа вредни съставки реших да не го ползвам за бебето, дадох го на таткото, който каза че от него още по зле му е станала кожата и също го изхвърлих. Sick
Имам крема п-в подсичане, но още не съм го ползвала, съмнявам се и той да е добър. Thinking
Кои са вредните съставки в лосиона?
Виж целия пост
# 92
Ако направите, шампоан за коса и тяло и мляко за тяло, с помпа и в по-голяма разфасофка,направо ще се родя Grinning
Виж целия пост
# 93
аз не съм ползвала нищо но Бочко,но съм чувала само хубави неща за тази марка
Виж целия пост
# 94
Аз ползвам крема за подсичане, но много рядко, защото до сега моят юнак не се е подсичал, т.е. профилактично и нямам забележки. Ползвам препарата за измиване на бебешки съдове и съм много доволна.  Peace
Виж целия пост
# 95
Ако направите, шампоан за коса и тяло и мляко за тяло, с помпа и в по-голяма разфасофка,направо ще се родя Grinning

Тогава се раждай , защотото други производители вече са го направили!
Виж целия пост
# 96
Ако направите, шампоан за коса и тяло и мляко за тяло, с помпа и в по-голяма разфасофка,направо ще се родя Grinning

Тогава се раждай , защотото други производители вече са го направили!
Тя не търси други произодители, а конкретно Бочко. Mr. Green
Виж целия пост
# 97
Ако направите, шампоан за коса и тяло и мляко за тяло, с помпа и в по-голяма разфасофка,направо ще се родя Grinning

Тогава се раждай , защотото други производители вече са го направили!
Тя не търси други произодители, а конкретно Бочко. Mr. Green

 Joy да зная пошегувах се  Wink
Виж целия пост
# 98
В Б-с търсих антибактериален гел. Накрая успяхме да намерим Бочко. Доволна съм.
За сега само препарата за измиване на съдове и антибактериалния гел съм използвала. Оплаквания нямам.
Виж целия пост
# 99
Имаме бебе на почти 9  месеца. Първоначално, още веднага следраждането та до сега, ползвах крема Бочко против подсичане./Но не когато е подсечено, а по принцип на всеки памперс, един вид профилактично.При подсичане - кремче от аптеката правено там/. Доволна съм от Бочко, подсича се мноооого рядко, да отбележа само, че мажа обилно.
После купих за проба лосиона, от него също останах доволна и сега го ползвам редовно.
От няколко седмици сме и насапун Бочко, и от него сме доволни.

Виж целия пост
# 100
Ползвах кремчето против подсичане - действа безотказно . Понастоящем - анти бактериалното гелче без отмиване.
Виж целия пост
# 101
Благодаря на всички - и на доволните, и на недоволните - защото вие сте истинската причина да го има Бочко и ни е много важно да знаем докъде сме стигнали...

По въпроса за т.нар. "вредни съставки":
Става дума за парабените, които са консерванти, за които напоследък се говори доста, че били силни алергени, че обърквали ДНК-то и т.н. Разбира се, ние следим какво се случва в тази област и мислим за промяна. Но държа да ви кажа, че АБСОЛЮТНО ВСЯКА козметика съдържа консерванти и антиоксиданти и нито едно от тези вещества не е съвсем безобидно. Има и един друг проблем, който е малко от "кухнята" - някой производител пуска нов консервант и започва да рие против стария, за да принуди всички да го ползват - и така всеки 5 години... Така че - не взимайте всичко за чиста монета в тази насока...

За по-големите опаковки:
Опитът с голямата разфасовка на крем Бочко беше пълен провал - за в бъдеще бихме били по-предпазливи. Дори промяната при млякото за тяло - преминаване от 200 на 150 мл и задържане на цената вместо нейното увеличение показа, че в крайна сметка при покупката по-малката опаковка печели - продажбите се увеличиха стабилно.

Поздрави,
Виж целия пост
# 102
Сериозно ли има потребители , които биха платили и предпочели по-малка разфасовка/опаковка , на по-висока цена /защото намалянето на грамажа и запазването на цената е увеличение на същата/?Е значи аз не съм от тези потребители!Не виждам логика да искам да платя 2 лв за 0.500 мл. вместо 0.700 мл. препарат за измиване на съдове примерно.
Виж целия пост
# 103
аз ползвам лосиона крем за подсичане и слънцезащитния нямам проблеми за разлика от джонсан бебе се обрина цялата
Виж целия пост
# 104
Ползвам кремчето и съм доволна,пробвах сапуна и седмица след това дъщеря ми получи много сериозен обрив на едната ръчичка,след консултации с няколко доктора се оказа че е контактна алергия,минахме а друга козметика веднага,на старата и с мазане с лекарства мина за отрицателно време,но втори път няма да взема от тях .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия