Красиво женско лице?

  • 705 266
  • 5 576
# 435
Да, има нещо вярно - напр. при децата долната челюст е сравнително малка, от там и често харесваното /и подсъзнателно/ детско излъчване при жените /понякога и при мъжете/л
Хубавата кожа също се свързва с децата и детското.
Виж целия пост
# 436








Това за мен са красиви жени излъчващи един лек загадъчен сексапил.


Извинявам се за големия размер на снимките, но не откривам в малък размер тези снимки.

Виж как представите на хората са различни
За мен това са абсолютно безлични лица, просто добре гримирани Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Холо, ще ми гледаш ли на джука, ако постна тука една снимчица в близък план? Не се бъзикам, само кажи с червило или без.
Виж целия пост
# 438
Холо, ще ми гледаш ли на джука, ако постна тука една снимчица в близък план? Не се бъзикам, само кажи с червило или без.

 Joy Joy Joy неам думи
Виж целия пост
# 439
Па, трай си кат неаш, кво се се налендзила тука. 
Виж целия пост
# 440
Нямаш проблем, Минзухар. Пускай.

ПП Аз по принцип гледам и на тройка емотикон.


Виж целия пост
# 441
Клеър Форлани, разбира се.  Simple Smile Актрисата от аватара ми:
Виж целия пост
# 442
Виви, мислех, че ти си на аватара. Сриваш ми илюзията.
Виж целия пост
# 443
О, да- няма по-красива жена от българката!... Има ли друга нация, в която жените толкова да си тъпчат деколтетата със силикон, да мажат така обилно грим и да имат 5 см. маникюр?!

Ето типични модели за българска красота.
Виж целия пост
# 444
Виви, мислех, че ти си на аватара. Сриваш ми илюзията.
Споко, трябва да ти кажа, че има прилика  Simple Smile
Аватарите никога не са избирани случайно

Забелязала съм, че при повечето жени идеалът за красота прилича на самите тях
Което е идеално, защото живеят с мир и любов в себе си

Какво да кажа -аз харесвам Анджелина Джоли, Мишел Пфайфър и Мила Йовович и живея в пълен мир със себе си Flutter  Laughing
Виж целия пост
# 445
Eто това за мен са красиви лица  Grinning

     
     
Виж целия пост
# 446
Роси, и ти ли си тъмнокоса със светли очи?
Холо, ще ти  покажа джуката си тайно, да не ми я урочасат тия крокозаври тука.  Wink
Виж целия пост
# 447
Па, трай си кат неаш, кво се се налендзила тука.  

E не може всички да сме смръщени, трябва малко цвят Laughing
За да е красива една жена, трябва и чат-пат да се усмихва Wink

Виж целия пост
# 448
На мен ми е странно това , че жените харесвали най вече от собствения си тип красота. Намирам красиви лица и сред русокосите светлооки с бледи кожи, и сред тъмните, и сред екзотичната източна красота. И сладникави лица харесвам и скулести също.  Simple Smile
Виж целия пост
# 449
Виви, мислех, че ти си на аватара. Сриваш ми илюзията.
Споко, трябва да ти кажа, че има прилика  Simple Smile
Аватарите никога не са избирани случайно

Забелязала съм, че при повечето жени идеалът за красота прилича на самите тях
Което е идеално, защото живеят с мир и любов в себе си

Какво да кажа -аз харесвам Анджелина Джоли, Мишел Пфайфър и Мила Йовович и живея в пълен мир със себе си Flutter  Laughing

Вълчо, ако това на аватара бях аз, нямаше да ме четеш из форумите, а щеше да ме гледаш по телевизията.   Laughing
Каспър, много си мила. Ако има прилика между мен и Клеър Форлани, тя е толкова далечна, че и аз не съм я доловила.  Heart Eyes
Виж-ти наистина по нещо приличаш и на  Анджелина Джоли, и на Мишел Пфайфър, и на Мила Йовович. Това поне могат да го потвърдят няколко десетки знайни и незнайни форумки.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия