Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява бебешкото развитие, което споделя pepi_r?
Какви са методите за прилагане на музикотерапия в България?
Какви са възможните лечения и основни терапии за аутизъм?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява бебешкото развитие, което споделя pepi_r?
-
Какви са методите за прилагане на музикотерапия в България?
-
Какви са възможните лечения и основни терапии за аутизъм?
Лечението на аутизма включва различни методи като трансплантация на стволови клетки, лекарства като мекамиламин, хелация, диета без казеин и без глутен, терапия в барокaмера и сензорна терапия. Освен това има диагностични тестове за откриване на тежки метали в организма. Основните терапии за деца с аутизъм включват ABA терапия, логопедия, сензорна терапия, плуване и други. Тези терапии се препоръчват да започнат в ранна детска възраст, като включват консултации със специалисти и редовни интервенции.
-
Какво е мнението за използването на стволови клетки при лечението на аутизъм?
-
Какви са разликите в провеждането на музикотерапия у дома?

!
Беше взела една плщшена играчка, пъхна си я под блузата, седна на земята и каза; "Мамо, ох, аз раждам!" Картинката беше страхотна, с баща и умряхме от смях. След като няколко пъти повтори, че вече ражда, извади 'бебето' изпод блузата и каза; "Вече родих, сега ще кърмя", при което ние вече изпопадахме от смях.
След като се накърмиха, аз и предложих, че сега е време да сложи бебето да спи. Веднага измъкна от някъде една кутия, кошарка била, и сложи отрочеттода спи. Изключително много се зарадвах на тази нейна игра на уж, още повече, че като цяло не сме тренирали това.
Това не е оплакване,де,но наистина ми е странно как съвместявате по толкова много терапии всеки ден...или имате баби,или аз явно нещо ми куца.Че и на работа ходите.