Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 615
  • 742
# 645
направо ме изумиха този път с доставката, шипната миналия четвъртък, вчера имах съобщение от пощатат, днес си взех пакета Peace
Виж целия пост
# 646
Здравейте, момичета!
Някой пробвал ли е тази спитрала   http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hypnose-Custom-Wear-Mascara.html    ?

Ползвам спиралата на Lancome  и съм изключително доволна! Спиралата е уникална и е на много добра цена. В BG върви около 50-55 лв. Определено добър избор!!  newsm10
Виж целия пост
# 647
Докладвам ,че днес си взех поръчка от 29.11. -TIGI  шампоан и балсам х 750 мл.Бяха се разтекли ,но не е изтекло много .  Wink
Виж целия пост
# 648
Получих си витаминчетата и капките Peace Пристигнаха за 5 дни Simple Smile Всичко е супер. Мисля пак оттам да си поръчвам хранителни добавки Grinning

Аз оттам поръчвам сребърна вода и цялото семейство сме много доволни
Ние също сме фенове на сребърната вода, но понеже тази излиза по-скъпо мислишли, че е с по-добро качество от закупената в BG. 
Виж целия пост
# 649
Получих си витаминчетата и капките Peace Пристигнаха за 5 дни Simple Smile Всичко е супер. Мисля пак оттам да си поръчвам хранителни добавки Grinning

Аз оттам поръчвам сребърна вода и цялото семейство сме много доволни
Ние също сме фенове на сребърната вода, но понеже тази излиза по-скъпо мислишли, че е с по-добро качество от закупената в BG.  
А ти на каква цена я купуваш тук. Защото на нас тази от 250 мл в сайта ни излиза малко по-евтино от тази, коята купуваме тук. Тук купуваме канадска, а тази в сайта е американска.
Виж целия пост
# 650
Момичета,имам въпрос-всички пратки  в пощата ли се получават или има вероятност да е на митница?
Виж целия пост
# 651
Момичета,имам въпрос-всички пратки  в пощата ли се получават или има вероятност да е на митница?
На мен всичко в пощата ми е идвало.
Виж целия пост
# 652
Пепсипаста, до 2 кг. малки пакети в пощата по адрес. Големите над 2 кг. пакети - в митница. Получаваш известие за митница - гише 23. Ако говорим за София де. Но предполагам, че и във Варна имате таквизи щуротии.  Simple Smile
Виж целия пост
# 653
Да ви кажа вече минаха 20 дни от поръчката и не съм получила каквото и да било известие Sad
Виж целия пост
# 654
Пепсипаста, ти проверяваш ли в пощенския клон? Мислиш ли, че пратката ти е повече от 2 кг?  newsm78
Виж целия пост
# 655
Звъня им през ден в пощата,вече ме знаят наизуст Sad,а относно кг не съм сигурна но едва ли е повече от 2кг...... ако и днес не поуча известие ще пиша до сайта да видим какви мерки ще предприемат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 656
Направих една поръчка от сайта вчера, но искам да ги питам нещо и им писах на имейл-а който е някакъв вътрешен "My Account --> Email US". Отделно им писах от "Contact" което е горе в дясно на страницата. И двата имейла съм ги пратил още вчера, все още нямам отговор. Нормално ли е да не ми отговарят още? И още един въпрос вие на кой имейл им пишете?
Виж целия пост
# 657
Направих една поръчка от сайта вчера, но искам да ги питам нещо и им писах на имейл-а който е някакъв вътрешен "My Account --> Email US". Отделно им писах от "Contact" което е горе в дясно на страницата. И двата имейла съм ги пратил още вчера, все още нямам отговор. Нормално ли е да не ми отговарят още? И още един въпрос вие на кой имейл им пишете?

Аз съм писала на този: care@feelunique.com
Виж целия пост
# 658
опс...обърках, писах за друг сайт... Embarassed
Виж целия пост
# 659
Моя въпрос беше свързан с това, че си поръчах едни чехли обаче никъде не мога да си избера номера и им писах като ги пращат да пратят номер UK 8.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия