Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 615
  • 742
# 615
pepsipasta, провери в пощата. Може там да те очаква пакетче.  Grinning
Моята поръчка от снощи още не е шипната.
ПъСъ: Шип, шип, ура   261uu
Виж целия пост
# 616
Coma,вече проверих и няма нищо
Ето как во ми отговориха  на имейла
"Dear Petya
I can confirm that your order was despatched to you on 20th November, delivery should normally take 1-2 weeks but occasionally it can take slightly longer, so we do ask that you allow up to 21 days.
Please let me know if you don't receive it within this time, at which point we can take further action.
Thanks for your patience. "
Значи ще си чакам и т'ва е ...... Crossing Arms
Виж целия пост
# 617
Отивай в пощата! Моята поръчка е от 25.11 и още на 29.11 е влязла в България. Днес получих известие за 3 пратки, но ми дадоха само 2 (защото бяха на едно място). Третата дори не я потърсиха.  #Cussing out Утре ще отида при другата смяна, може да имам късмет.  Praynig
Виж целия пост
# 618
Спокойно момичета, моята пратка преди време дойде за 2 седмици и половина. В мейла, който хората изпращат пише по- дълъг срок и не разбирам защо почвате да нервничите когато пратката не дойде до 4-5 дни. newsm78
Виж целия пост
# 619
Пропуснах да спомена какво получих  Embarassed
http://www.feelunique.com/p/YSL-Touche-Eclat.html , много нежен продукт.
http://www.feelunique.com/p/Caudalie_Beauty_Elixir_30ml - утре ще го пробвам.
Виж целия пост
# 620
Искам да поръчам някои неща от сайта ,но не знам как.Иска ми някъкъв промо код.И питането ми е да серегистрирам или да напиша някъде адрес? newsm78
Виж целия пост
# 621
Ееееее,най-сетне и аз си взех поръчката,ето това:

http://www.feelunique.com/p/LOreal-Lash-Architect-Mascara.html

Само че не е сива,а черна.Много съм хепи,вече я изпробвам и смело мога да кажа,че няма нищо общо с тези тук,които продават  Grinning

janiz,аз за съжаление не мога да помогна,че и аз едва се ригистрирах т.е. мъжът ми и нали направи нещо с регистрацията та поръчката беше отишла в банката,където работи,въпреки п.к.,който си беше нашия  Grinning  Следващият път се надявам да оправим нещата с адресите..
Виж целия пост
# 622
Искам да поръчам някои неща от сайта ,но не знам как.Иска ми някъкъв промо код.И питането ми е да серегистрирам или да напиша някъде адрес? newsm78

Промокодът е пожелание и той идва при кошницата. Регистрацията иска само пощенски код,но и трябва да напишете държавата България,иначе ще го приеме грешно. От опит зная,че ако се сгреши пощ.код, Български пощи преразпределят по адреса улица/блок,а не зачитат толкова п.к. Успех и приятно пазаруване   bouquet
Виж целия пост
# 623
Пусна ли са шампоани на Керастаз по 500мл. Получих по мейла линк за  намаление  2,50 лири от минимум 20 лири .
Виж целия пост
# 624
Страхотни цени и нови зарибявки. Hug
Виж целия пост
# 625
 HugЗдравейте! И аз искам да похарча малко пари тук Wink,но кямам кредитна карта.Та въпроса ми е- може ли с дебитна виза електрон на ДСК   bouquet
Виж целия пост
# 626
Момичета, опитвам се да направя поръчка, но съм забравила в каква валута беше изгодно да се пазарува оттук. newsm78
Виж целия пост
# 627
в лири
Виж целия пост
# 628
Hug
Виж целия пост
# 629
Аз вече се възползвах от отстъпката от 2,50 лири...Поръчах едно Емпорио Ши, сега ще чакам  Wink Това намаление важи за 3 дни само, за продукти над 20 лири.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия