Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 615
  • 742
# 675
Здравейте, момичета!
Някой пробвал ли е тази спитрала   http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hypnose-Custom-Wear-Mascara.html    ?

Ползвам спиралата на Lancome  и съм изключително доволна! Спиралата е уникална и е на много добра цена. В BG върви около 50-55 лв. Определено добър избор!!  newsm10

Много благодаря за отговора!   bouquet
Виж целия пост
# 676
ooooh! Май никой не чете какво точно пише: Last oder date for Christmas delivery. Според мен това означава, че поръчките, пуснати до 09.12. могат да пристигнат преди Коледа. След тази дата те просто не могат да ви направят коледен подарък - поръчката ви ще пристигне по-късно, но това съвсем не означава, че след 09.12. от сайта спират работа Naughty Мисля, че поръчка ще можете да пуснете и на 24, и на 25 и на 31.12., както и на всяка друга дата - въпросът вече е кога ще бъдат приети, обработени и шипнати Whistling
Естествено ,че е така  затова датите за Европа И Англия са различни.
Виж целия пост
# 677
ooooh! Май никой не чете какво точно пише: Last oder date for Christmas delivery. Според мен това означава, че поръчките, пуснати до 09.12. могат да пристигнат преди Коледа. След тази дата те просто не могат да ви направят коледен подарък - поръчката ви ще пристигне по-късно, но това съвсем не означава, че след 09.12. от сайта спират работа Naughty Мисля, че поръчка ще можете да пуснете и на 24, и на 25 и на 31.12., както и на всяка друга дата - въпросът вече е кога ще бъдат приети, обработени и шипнати Whistling

 Hug Ами права си, разбира се!   bouquet Кой да чете мейли внимателно.... Embarassed Embarassed Embarassed
Просто снощи първо ми отхвърли плащането, ама после стана! Peace
Виж целия пост
# 678
Момичета,най-накрая си получих бленуваното известие от пощата  Crazy,но ще отида да взема пакета утре и ще ви пиша Simple Smile
Виж целия пост
# 679
Ееееее, след толкова чакане трябваше да те донесат пратката в къщи! Naughty
Виж целия пост
# 680
Аз даже нямам мейл, та се информирах от тук  Rolling Eyes
Но както и да е, сега си чакам поръчката  Peace
Виж целия пост
# 681
Ами аз пускам пък когато дойде и без това не са ми спешни. Тук имаше ли кодчета за намаление newsm78
Виж целия пост
# 682
Code:  XMAS2009 - намаление 5%

Валиден до 16/12 за поръчки над 30 паунда.

Code:  XMAS 2009 - намаление 5%

Валиден до 12/12 за поръчки над 30 паунда.

Има, има.  Joy
Виж целия пост
# 683
извинявай,но кутията ти е пълна и немога да ти пращам на лични,моля те важно ми е
Виж целия пост
# 684
извинявай,но кутията ти е пълна и немога да ти пращам на лични,моля те важно ми е

готово, сори за спама  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 685
Снощи пуснах поръчката и днес получих мейл, че е шипната Grinning Ама нали последната дата е била 9-ти, пък аз пуснах на 10-ти и незнам дали ще дойде до Коледа, въпреки че е изпратена...
Виж целия пост
# 686
Парфюма ми от миналия уикенд дойде, пратен на 07,12. Емпорио-Ши на Армани, а в кутията намерих и подаръче- мини шампоанче за боядисвана коса, отиде при мама. На мейла пък имам оферта за -5 паунда от 50 похарчени.
Виж целия пост
# 687
Пуснах поръчка на 7 дек. и на 8 дек. беше шипната,но все още не съм я получила.При другите ми поръчки бяха страшно бързи за 2-3дни пристигаха.Някой друг чака ли поръчки от тези дати?
Виж целия пост
# 688
radina* аз пуснах на 9.12., беше шипната на 10.12 . Вчера получих известието от пощата и днес сутринта си взех поръчката.
Виж целия пост
# 689
Аз чакам поръчка шипната на 09.12, пусната на 08.12.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия