Идеи за Бизнес 4

  • 126 477
  • 898
# 360
Г-жа Шуши,благодарности за конкретиката на отговора !  bouquet..Ще пообиколя в района..Днес говорих с един приятел,чийто брат има подобно заведение(ако може да се нарече така) със същия смисъл , в началото на "Богориди".В началото тръгнало с около 350-400 лв оборот  на ден,а сега РЯЗКО паднал на около 80-100  лева оборот и човекът е недоволен..Интересно на какво се дължи?Според него на кризата,но едва ли е само това.Все още адски се колебая..Сякаш съм стъпила на ръба на скалата- трябва само някой леко да ме бутне,за да падна в пропастта на "частното"...,а е време
Виж целия пост
# 361
Titina, pomosht , благодаря ви за инфото  bouquet  bouquet
Ами от една консултантска фирма ми казаха, че ми трябва такъв стандарт за пройзводство на някои ученически пособия (по-точно художествени материали за деца), защото никъде в наредбата за съществени изисквания няма информация за тези продукти.
Виж целия пост
# 362
pitan4ica - Ако ще произвеждаш неща за ученици и ако учениците са до 12 години ( тук за годините на съм абсолютно сигурна) има наредба за съдърванието на олово (ако става въобще дума за такъв продукт, но художественните материали ме навеждат на това). Тогава ти трябва сертификат от лицензирана лаборатория за съдържанието на олово.
Виж целия пост
# 363
Съпругът ми се занимава с дърворезба през свободното си време /долу в подписа си съм сложила някои от нещата му/. Скоро ги публикувах в Аукро, но засега нещо. За сетен път се убеждавам, че за изкуството няма почва у нас. И разбира се това е нормално, особено в условията на криза /макар че ние сме си в криза вече 20г./. Имам идея да изложим някои от нещата в ловно-рибарски магазин на наши познати.
Приемам всякакви идеи и от вас!
Виж целия пост
# 364
Много е специфично и не е точно въпрос на криза, а на маркетинг.
Свържете се  с други хора с подобни търсения, поработете за популярност и контакти с галерии примерно.
Виж целия пост
# 365
Titina, pomosht , благодаря ви за инфото  bouquet  bouquet
Ами от една консултантска фирма ми казаха, че ми трябва такъв стандарт за пройзводство на някои ученически пособия (по-точно художествени материали за деца), защото никъде в наредбата за съществени изисквания няма информация за тези продукти.
Възможно е да ви трябва такъв стандарт (ISO 9001) ако ще кандидатствате за обществена поръчка в образователното министерство, но ако ще ги продавате на свободния пазар няма такова изискване.

По начало ISO стандартите не са свързани с качеството на стоките и услугите, а с качеството на управленските процедури.

За маркировка на стоки които отговаярят на изискванията на стандартите не европейски съюз се използва маркировката "CE". За съжаление несъм запознат в подробности с условията за ползването на тази маркировка, но това е нпътя по който трябва да вървите.
Виж целия пост
# 366


За маркировка на стоки които отговаярят на изискванията на стандартите не европейски съюз се използва маркировката "CE". За съжаление несъм запознат в подробности с условията за ползването на тази маркировка, но това е нпътя по който трябва да вървите.
Никога не съм чувала за тази маркировка. Къде мога да намеря повече инфо за нея?
Виж целия пост
# 367
Отиди в бившето КСМ ( Комитет по стандартизация и метеорология), сега Агенция по метерологичен и тенически назор могат да ти дадат нужната ти информация.

http://www.damtn.government.bg/
Виж целия пост
# 368
Пускате в Гугъл "маркитовка CE", като CE е с латински букви и ще получите доста резултати, някои от тях носят полезна информаия.
Виж целия пост
# 369
Отдавна имам желание, да открия магазин за детски обувки(предимно български).Може и комбиниран с дрешки.Нека ако, има някой запознат или някой който има такъв магазин, да даде някои насоки, съвети и идеи.
Виж целия пост
# 370
За детски обувки и аз се интересувам вчера бях на Илиянци заредих дрешки за моя магазин, но български обувчици не видях къде има
Виж целия пост
# 371
barby_s_g_d [/b, би ли споделила, колко пари са необходими за първоначално зареждане на един детски магазин?
Виж целия пост
# 372
И аз се интересувам от магазин за детски дрешки и обувки.Първоначална сума за зареждане..и  т.н..От 2 години наблюдавам един магазин в комплекса и собственичката му..Вече откри 3 магазина за 2 години..неголеми ,но добре заредени..
Виж целия пост
# 373
Здравейте момичета,искам да ви питам някой запознат ли е колко струва пререгистрацията на касов апарат?Защото аз до колкото се порових из нета излизало колкото един нов касова апарат newsm78
Виж целия пост
# 374
Здравейте момичета,искам да ви питам някой запознат ли е колко струва пререгистрацията на касов апарат?Защото аз до колкото се порових из нета излизало колкото един нов касова апарат newsm78
точно така излиза,колкото нов да си купиш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия