и от мен...Понеже в момента съм в дупка само чета ....
Късмет на всички, които имат планове, които ги осъществяват и имат успех
и от мен...
За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .

За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .

За пръв път се включвам при вас .Искам да си направя магазинче за платове ,проблемът е ,че обявите на търговци в нет-а са малко пресилени и доста нереални (както се оказа след моето проучване ),затова бих искала да ви помоля за помощ и координати на истински вносители ,ако сте попадали на такива .
Другото с което също отскоро се захванахме е посредничество между България и Чужбина на фирми.
Препоръчани теми