Идеи за Бизнес 4

  • 126 477
  • 898
# 555
Успех Hug Hug Hugи без притеснения Peace
Виж целия пост
# 556
Мерси, момичета, ще пусна някоя снимка като ми остане малко време!
Виж целия пост
# 557
Котково, честито кафененце.  smile3501

Да пуснеш плетачески неделни следобеди вътре. И да ни събираш маметата при теб. Да си клюкаме.  Joy
Виж целия пост
# 558
Успех!!!!!!!!
Виж целия пост
# 559
Мацки,имам питанка!

Някоя от вас има ли пицария,на парче да е ,няма значение,искам да поговорим,ако има такава м/у вас!    bouquet
Виж целия пост
# 560
Имам познати с пицария. На оживено място, спирка, близко у-ще, няколко големи фирми - в Лозенец. Поработиха 2-3 месеца и дадоха помещението под наем, твърдяха, че от пици и палачинки изкарват само наема и заплатата на готвачката.  Сега 2 каки се кипрят там и чакат клиенти.
Плащат на общината наем 500 лв, вземат от наемателит 500 Е, доволни са. Сега мислят дрго начинание.
Виж целия пост
# 561
kotkovo, успех!

tigar-migar   bouquet
Виж целия пост
# 562
Дали има бъдеще магазин за руски бонбони,кондензирано мляко,сметана и алкохол?
Виж целия пост
# 563
Дали има бъдеще магазин за руски бонбони,кондензирано мляко,сметана и алкохол?
всичко това руско ли или само бонбоните са руски?
Виж целия пост
# 564
Руско, това е идеята -дори в началото само за сладки неща мислехме да е магазина.
Виж целия пост
# 565
Руско, това е идеята -дори в началото само за сладки неща мислехме да е магазина.
Във Варна има (или имаше, дали още съществува) такъв магазин, май главно за сладки работи и има някои доста приятни сладкишчета, но май не е много популярен, а и при това изобилие от сладкиши на пазара ....
Belle Fleur към каква аудитория ще е насочен магазина, как ти хрумна идеята, имаш ли нещо конкретно предвид или ....
Виж целия пост
# 566
Имам впечатления от варненския магазин,бях редовна клиентка преди време...
Надявам се клиентелата да са предимно руснаците,живеещи тук, местните,които искат да пробват нещо по-различно..
Мисля, че мога да заредя директно от производителите,ще ги издиря по сайтове,а за руската водка сигурно и нашите мъже ще я харесат.Всичко ми е още неконкретизирано, просто идея в главата ми. Ако е на добро място, ще е нещо интересно,струва ми се.
Виж целия пост
# 567
Имам впечатления от варненския магазин,бях редовна клиентка преди време...
Надявам се клиентелата да са предимно руснаците,живеещи тук, местните,които искат да пробват нещо по-различно..
Мисля, че мога да заредя директно от производителите,ще ги издиря по сайтове,а за руската водка сигурно и нашите мъже ще я харесат.Всичко ми е още неконкретизирано, просто идея в главата ми. Ако е на добро място, ще е нещо интересно,струва ми се.
Успех ти пожелавам и да наистина мястото е супер важно, за да могат и случайни минувачи да го научат   bouquet
Виж целия пост
# 568
котково, успех и от мен! Надявам се, че ще ти остане време да пишеш как върви  Grinning
Виж целия пост
# 569
Проучи митата и разрешителните за бнос на бонбони и алкохол. По спомени и за двете изделияне са никак ниски (имам предвид митата).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия