Идеи за Бизнес 4

  • 126 477
  • 898
# 270
Записвам се да следя темата.
Виж целия пост
# 271
 Peace
Виж целия пост
# 272
Имах книжарница преди години (2000-2003 г.) имаш няколко варианта - София прес (там ще намериш почти всичко, което може да има в една книжарница и зареждаш ти) и другия вариант е да чакаш дистрибуторите, които носят на място (потърси в интернет). Най-доволна съм от Актив комерс, Мизия (за тетрадки), Меркуриус (за пишещите средства), БМ Трейд (за хартии и картони) ... да не се разбере като реклама на фирмите, ако искаш повече инфо, кажи какво смяташ да продаваш, за да ти бъда по-полезна.
D.Stoyanova , благодаря ти за отговора. Ще ти напиша на лични, може ли?
Виж целия пост
# 273
Имах книжарница преди години (2000-2003 г.) имаш няколко варианта - София прес (там ще намериш почти всичко, което може да има в една книжарница и зареждаш ти) и другия вариант е да чакаш дистрибуторите, които носят на място (потърси в интернет). Най-доволна съм от Актив комерс, Мизия (за тетрадки), Меркуриус (за пишещите средства), БМ Трейд (за хартии и картони) ... да не се разбере като реклама на фирмите, ако искаш повече инфо, кажи какво смяташ да продаваш, за да ти бъда по-полезна.
D.Stoyanova , благодаря ти за отговора. Ще ти напиша на лични, може ли?

Да, дано мога да ти бъда полезна
Виж целия пост
# 274
май на никой не му се говори за бизнес  newsm78

Момичета прочетох почти всичко, имаше две момичета, които казаха, че са започнали бизнес с дрехи втора употреба. Моля ви споделете как вървят нещата. В най - общи линии.
Благодаря ви предварително   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 275
Аз имам да пиша,но все още не съм готова,не ми идва отвътре!
На 3-ти магазинът ми става на един месец,ще намеря време и сили да ви разкажа,простете ми  bouquet
Виж целия пост
# 276
Аз вече мога да споделя бизнеса който започвам. Ще отварям магазин за прежди, гоблени, конци и кинкалерия. Това си ми е специалност и благодарение на една приятелка, която още повече ми даде кураж го започнахме заедно.
Виж целия пост
# 277
Успех!!!
Виж целия пост
# 278
Аз имам да пиша,но все още не съм готова,не ми идва отвътре!
На 3-ти магазинът ми става на един месец,ще намеря време и сили да ви разкажа,простете ми  bouquet


Маргало, когато си готова разбира се. Аз ще се "ослушвам". Надявам се всичко да е ОК.   Praynig
Виж целия пост
# 279
Здравейте,
аз моята идея започвам вече за я осъществявам- магазин за бельо- мъжко, дамско, детско, спално, хавлии, бодита и др. поподобни още не съм ги измислила. Имам обаче проблем с името на магазина, не мога да го измисля Thinking, моля ви ако някой има по- богата фантазия да помага.
Благодаря
Виж целия пост
# 280
Моята идея е вече в напреднал стадии,но още не е съвсем завършена.Остават да се изпипат още някои неща и тогава ще  пиша.
Виж целия пост
# 281
Здравейте,
аз моята идея започвам вече за я осъществявам- магазин за бельо- мъжко, дамско, детско, спално, хавлии, бодита и др. поподобни още не съм ги измислила. Имам обаче проблем с името на магазина, не мога да го измисля Thinking, моля ви ако някой има по- богата фантазия да помага.
Благодаря

Привет Еми, хрумката ми за името е "Бели нощи".  Embarassed Дано ти хареса. Навя ми трели от "Нощи в бял сатен".
И се надявам да има бельо и за гранд-дами като мен.  Embarassed Даже имам един сайт предвид, откъде можеш да внасяш.  Hug
Виж целия пост
# 282
Здравейте,
аз моята идея започвам вече за я осъществявам- магазин за бельо- мъжко, дамско, детско, спално, хавлии, бодита и др. поподобни още не съм ги измислила. Имам обаче проблем с името на магазина, не мога да го измисля Thinking, моля ви ако някой има по- богата фантазия да помага.
Благодаря
За мен магазин за бельо тряба да носи в името скрита еротика
Не явна, но скрита
Примерно брилятно попадение е името на Викториас Сикрет
После помисли за интериора - на мен винаги ми е харесвало как магазините са направени като женски будоар, няма типични рафтове, а е по-шкафове. Да се направи по такъв начин - взима почти същото като средства, а няма как да не ти се прииска да си купиш
Виж целия пост
# 283
Започвам в подготовката за отваря на магазин дрехи втора употреба.Давайте всякакви съвети.За да избегна разход на кантар,реших да ги продавам с цена.Приемам всякакви съвети.Благодаря на всички които се включат.
Виж целия пост
# 284
Момичета знае ли някоя от вас нужни ли са лицензи за продажба на алкохол и цигари,къде се плащат и какъв е размера на сумата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия